- Головна
- Відгуки
Відгуки
Був на комплексній чистці зубів — результатом дуже задоволений! Зуби стали помітно світлішими, зник наліт, а відчуття свіжості та гладкості емалі просто неймовірне. Лікар працював дуже акуратно. Обов'язково прийду знову через пів року!
Робила гігієну зубів. Вдячна лікарю Гошко Марії за професійну роботу і рекомендації, за її уважність і атмосферу легкості!
Клініка з високим рівнем сервісу та доброзичливим персоналом!
Лікував зуби та робив чистку Air flow в лікарки Циганок Аліни, дуже задоволений її роботою. Надалі буду звертатися тільки до цього лікаря. Майстер своєї справи.
Провів комплексне чищення та лікування зубів у лікаря Блашнікової Ганни Сергіївни. Оцінка роботи лікаря 10 з 10: професійно, якісно, бездоганно. Дякую Ганні Сергіївні за її роботу, уважність та чутливість до пацієнтів.

