- Головна
- Відгуки
Відгуки
Юліана Анатоліївна лікар від бога! Професійна, турботлива, чуйна, уважна. Справжній професіонал. Щира рекомендація ! Візит до неї це впевненість в правильному лікуванні без жодних сумнівів.
Супер-Лікар Артем Миколайович! Уважний до пацієнта,все зробив дуже гарно.Рекомендую лікаря!
Професійна робота, яка орієнтована на результат (здоров'я пацієнта), робота з мікроскопом.
Дуже задоволений результатом.

