Записатися на прийом

Відгуки

Послуга

Стоматологія

ПІБ

Тетяна

Чудовий лікар! Все пояснив дуже детально. Мені сподобався такий професійний підхід. Лікарю реально важливий пацієнт і результат. Все пройшло добре, дякуючи Ігору Леонідовичу. Рекомендую!

Олена

Чудовий лікар! Дякую за професіоналізм, чуйність та безболісне лікування. Всі етапи були чітко пояснені, а результат перевершив очікування. Рекомендую цього лікаря всім, хто цінує якість, комфорт та уважне ставлення.

Геннадій

Вперше в житті захотілося написати відгук лікарю. Дякую, Юліє Володимирівно за чуйність, уважність, доброзичливість.

Іванна

Знайшов тут чудового пародонтолога. Окрім якісного лікування пародонтиту, лікар приділила багато часу навчанню домашній гігієні (підібрав йоржики, навчив користуватися іригатором). Відчувається, що Наталія Миколаївна зацікавлена у збереженні мого здоров'я на довгі роки. Справжня профі