- Головна
- Відгуки
Відгуки
Хочу подякувати головному лікарю Віктору Юрійовичу Єленському за чудову роботу.
Дуже хороший лікар, уважний, чуйний, завжди на зв'язку, клініка розташована територіально зручно
Для мене у клініки безліч переваг, від розташування до уважного ставлення. Ганчук Вероніка Володимирівна - просто надзвичайний лікар!
Лікуюсь тут уже другий рік, обслуговування, якість робіт, швидкість - за всіма параметрами клініка заслуговує на похвалу.
Те, що клініка поряд з домом – просто мега зручно, не потрібно витрачати час на дорогу, легко вписати відвідування лікаря у свій графік. Ще потрапив на акцію з чищення зубного каменю, що стало дуже приємним бонусом! Вдячний лікарю Артему Лапко

