- Головна
- Відгуки
Відгуки
Найкращий лікар-стоматолог, який мені зустрічався. Максимально задоволена якістю лікування та пломбування зубів, уважністю та професійністю підходу.
Робила комп’ютерну томографію – якість знімків чудова, усе видно чітко. Дуже зручно, що лікар одразу на місці розповів, що до чого. Швидко, якісно та за доступною ціною. Раджу Giorno Dentale всім, кому потрібно якісне обстеження!
Робила відбілювання, і результат просто вау! Зуби стали світлішими на кілька тонів, без чутливості й дискомфорту. Лікар Яна Василівна усе пояснила та надала рекомендації. Дуже задоволена!

