- Головна
- Відгуки
Відгуки
Встановлювала брекети в Giorno Dentale. Лікар Анжеліка Ковальова докладно пояснила, як відбуватиметься весь процес та підібрала найкращий варіант. Після встановлення дали рекомендації щодо догляду. Обслуговування чудове!
Робила професійну гігієну в цій клініці – зуби стали набагато чистішими та світлішими! Дуже уважний лікар Томків Яна, усе детально пояснила й надала рекомендації з догляду. Атмосфера приємна, персонал привітний. Видно, що працюють професіонали. Планую ще зробити відбілювання тут!
Лікар від Бога, легко знаходить контакт з дитиною. Найголовніше, із задоволенням біжить дитина на повторний прийом. Дякую за чудову усмішку своєї дитини.
Довго боялася ставити брекети, але Ковальова Анжеліка пояснила всі нюанси та підтримала. Тепер розумію, що це було правильне рішення. Обслуговування на висоті!Дякую за чудову усмішку.

