Записатися на прийом

Відгуки

Послуга

Стоматологія

ПІБ

Сергій

Робив чистку зубів — результат просто супер! Зуби стали значно світлішими, подих свіжий. Все пройшло акуратно, без болю. Дуже вдячний лікарю Марті Володимирівні та асистенту за комфорт і турботу під час процедури

Кирило

Швидкісно та професійно, імплант вже довго стоїть після корекції...

Вікторія

Робила відбілювання у Наталії Новіцької – зуби стали біліші, але без шкоди для емалі. Лікар професійний, усе пояснила, працював акуратно. Дуже задоволена!

Іван

Клініка зробила все, щоб мої зуби виглядали ідеально! Всі послуги на найвищому рівні, рекомендую!