- Головна
- Відгуки
Відгуки
Робив чистку зубів — результат просто супер! Зуби стали значно світлішими, подих свіжий. Все пройшло акуратно, без болю. Дуже вдячний лікарю Марті Володимирівні та асистенту за комфорт і турботу під час процедури
Швидкісно та професійно, імплант вже довго стоїть після корекції...
Робила відбілювання у Наталії Новіцької – зуби стали біліші, але без шкоди для емалі. Лікар професійний, усе пояснила, працював акуратно. Дуже задоволена!
Клініка зробила все, щоб мої зуби виглядали ідеально! Всі послуги на найвищому рівні, рекомендую!

