- Головна
- Відгуки
Відгуки
Вдячна п.Остапу за професійну роботу, атмосферу легкості, позитиву, в результаті не відчувала болі, швидко заростали ясна...тепер жую добре, посміхаюсь) людям раджу Вашу клініку)
Я шукала клініку для встановлення брекетів — і не пожалкувала, що обрала Giorno Dentale. Все на вищому рівні: від першої консультації до регулярних оглядів. Рекомендую щиро Анну Євгенівну!
Дякую щиро стоматологу Блашніковой Ганні Сергіївна за лікування професійне зубів.Після першой чисткі зубів з,явилось бажання постійно слідкувати за чистотою зубів.Лікування без болю.
Рекомендую іншим дозволити себе гарну усмішку та здорові зуби.Ще раз дякую Ганна Сергіївна!
Щиро дякую Денису Олександровичу за уважність, професіоналізм і дбайливе ставлення. Лікування пройшло спокійно та безболісно. Дуже приємно мати справу з таким чуйним спеціалістом. Рекомендую!

