Записатися на прийом

Відгуки

Послуга

Стоматологія

ПІБ

Надія

Професійний, висококваліфікований лікар, яка працює на результат! Сучасні підходи до лікування, уважне ставлення до пацієнта, ніяких зайвих систем чи апаратів, слідкування за динамікою лікування і коригування відповідно до досягнутих результатів. Величезна вдячність Інні Олександрівні за її роботу і ідеальну посмішку моєї дитини.

Вікторія

Робила імплантацію зубів, все пройшло швидко і безболісно. Задоволена всім, дякую Тищенко Сергію Сергійовичу. Рекомендую !!!

Дмитро

Дякую стоматологічній клініці Georno Dentale за наші нові посмішки, за можливість вільного спілкування, що суттєво відображається на психологічному стані військових та ветеранів ЗСУ. Окремо хочу подякувати за кропітку роботу лікарів. З подякою хочу відмітити також весь дружелюбний та привітний персонал клініки.

Максим

5 зірок з 5 Сходив сьогодні на профілактичну чистку зубів від каменів (професійна гігієна порожнини рота). Плюси в цій клініці у порівнянні з аналогічною процедурою у іншій (доволі недешевій) клініці, де я робив це раніше: + Процедуру виконували лікар з асистентом (в іншій клініці, якою я користувався раніше, це робив один спеціаліст - мабуть вважають, що однієї людини достатньо для такої "простої" процедури). Але дві людини значно краще: по-перше, процедура проходить значно швидше (основному лікарю не треба відволікатися на дрібниці і витрачати на них час), по-друге, значно менше неприємних відчуттів (асистент вчасно поливає/відсмоктує воду, за необхідності витирає серветкою, поки основний лікар працює з інструментом і не відволікається); Підсумок: 1) лікарка молода, але досвідчена, 2) прискіплива увага до дрібних деталей. Рекомендую.