Записатися на прийом

Шміло Денис Олександрович

Посада: Стоматолог-терапевт, ортопед, ендодонт

Досвід роботи: понад 16 років

Освіта лікаря

  • 2010 р. – Київський медичний університет УАНМ;
  • 2013 р. – Інтернатура Київський медичний університет УАНМ

 

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ

  • Лікування каріозних і некаріозних уражень зубів і їх ускладнень;
  • Професійна гігієна порожнини рота;
  • Реставрація всіх груп зубів;
  • Ендодонтичне лікування системи кореневих каналів;
  • Відбілювання зубів;
  • Профілактика і лікування основних стоматологічних захворювань дитячого віку;
  • Ендо та екзогенна профілактика стоматологічних захворювань дитячого віку;
  • Хірургічне лікування стоматологічних захворювань порожнини рота у дітей;
  • Видалення молочних і постійних зубів;
  • Установка всіх видів ортопедичних конструкцій;
  • Коригування дефектів зубного ряду.

 

☎️ Для запису на безкоштовну консультацію телефонуйте +38 (067) 522 41 41

Записатися на прийом

Сертифікати

Відгуки

Андрій

Щиро дякую Денису Олександровичу за уважність, професіоналізм і дбайливе ставлення. Лікування пройшло спокійно та безболісно. Дуже приємно мати справу з таким чуйним спеціалістом. Рекомендую!

В'ячеслав

Вчора записався до лікаря на професійну чистку зубів і видалення камінців з зубів роботу виконав на ура боляче майже не було, зовсім трішечки. персонал чудовий, жіночка на рецепшині зустрічає з посмішкою. що мені дуже сподобалося на питання відповідала теж з посмішкою. загалом все сподобалося оцінка 10/10

Анна

Хочу залишити свій відгук про Giorno Dentale! Вирішили сходити, нам порадили сусіди. Залишилися дуже задоволені! Приємний персонал, дуже чисто, дитячий кабінет теж дуже приємний у дитячій тематиці. А головне дуже класний лікар Денис Олександрович та його помічник, лікар приймає з помічником. На диво з дуже дитячим підходом, синові 2 роки. Так вони з ним прямо возилися, жартували, видно що до дітей добре ставляться. Перший прийом - консультація. У нашому випадку все виявилося добре лікар оглянув, проконсультував, іграшку наприкінці дитині прямо у кріслі подарували. Пацієнти задоволені, ну і в цілому ціни та підхід лояльний)

Олена

Якось мені треба було зробити КТ. Одразу ж вирішила порадитись із лікарем. Денис Шміло провів консультацію, де все детально оглянув та надав свої рекомендації щодо лікування. В подальшому, ще кілька разів зверталася до нього з терапевтичними питаннями і він все полікував. Рекомендую цього лікаря!