Записатися на прийом

ua Укр

Лікування каналів зуба

Доступна ціна

та якісні послуги

Записатися на безкоштовну консультацію

Терапія каналів зубів, тобто усунення джерела інфекції, що передбачає видалення нервів, є єдиним способом позбавлення від зубного болю. Відстрочка вашого візиту до стоматолога може значно погіршити ситуацію і викликати інфекції, високу температуру, набряки або нездатність відкрити рот.
Лікування каналів зубів також відоме як ендодонтична терапія. Для більш ефективного лікування каналів зубів або видалення нервів можна вибрати лікування каналів під мікроскопом. Лікування каналів під мікроскопом дає можливість надати найвищий рівень лікування каналів зубів і найкращі, найтриваліші результати. Але про це в кінці статті.

ЯКІ ВИДИ ЗАХВОРЮВАНЬ КАНАЛІВ ЗУБІВ ІСНУЮТЬ?

 • Періодонтит
 • Карієс
 • Пульпіт
 • Кіста

ЯКІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ КАНАЛІВ ЗУБІВ?

Альтернативи лікування і пломбування каналів зубів включають видалення нервів або пошкодженого зуба і заміну його на зубний імплантат, міст або частковий протез.

ПРОЦЕДУРА (ЕТАПИ) ЛІКУВАННЯ КАНАЛІВ ЗУБІВ

 1. Проводиться місцева анестезія. Після того, як зуб онімів, лікар може помістити зубну дамбу (невеликий лист гуми), який ізолює зуб, щоб він залишався чистим і сухим під час процедури.
 2. Потім стоматолог буде використовувати інструменти, щоб отримати доступ до внутрішньої частини зуба, створивши отвір у верхній частині зуба. Далі, стоматолог буде використовувати невеликі файли, щоб прибрати пошкоджену і хвору пульпу зсередини зуба (видалення нервів). Стоматолог використовує файли для додання форми внутрішній камері зуба і кореня і може зрошувати камеру водою, щоб змити м’якоту. Лікар може також помістити антимікробний розчин в камеру, щоб вбити всі бактерії та знизити ризик подальшої інфекції.
 3. Як тільки камера буде ретельно очищена і висушена, стоматолог заповнить її. Часто використовується гумоподібний матеріал під назвою гутаперча. Лікар закриває отвір в зубі тимчасовою пломбою, поки ви чекаєте постійну коронку.
 4. Через кілька тижнів стоматолог завершить лікування, помістивши постійну коронку або подібний тип реставрації на верхню частину зуба. В залежності від стану вашого природного зуба, стоматологу може знадобитися розмістити невеликий підтримувальний стовп всередині кореневої камери, щоб зробити коронку або реставрацію більш стійкою.

ЩО ТАКЕ ПЕРІОДОНТИТ? ВИДИ ПЕРІОДОНТИТУ.

Періодонтит – інфекційне захворювання ясен, яке пошкоджує м’які тканини та руйнує кістку, яка підтримує ваші зуби. Пародонтит може призвести до ослаблення зубів або втраті зубів.

Існує багато форм захворювань пародонта. Найбільш поширені форми:

 • Гінгівіт. Є найлегшою формою захворювань пародонту. Це призводить до того, що ясна червоні, опухлі й легко кровоточать. Зазвичай на цьому етапі дискомфорт практично відсутній.
 • Хронічний періодонтит. Це найбільш поширена форма захворювання ясен, що зазвичай зустрічається в осіб старше 45 років. Хронічний періодонтит відзначається запаленням лінії ясен, що призводить до прогресуючого руйнування як кістки, так і тканини ясен. Часто здається, що зуби ростуть у довжину, проте це подовження насправді відбувається із-за рецесії ясен.
 • Агресивний періодонтит. Коли захворювання пародонту є агресивним, воно характеризується швидкою втратою кісткової і ясенної тканини й прикріплення. Інфекція схожа на хронічний періодонтит, проте прогрес відбувається швидше. Ті, хто має генетичну схильність (сімейний анамнез) захворювання або є курцями, мають більш високий ризик розвитку цього типу інфекції.
 • Некротичний періодонтит. Це форма захворювання ясен, яка швидко прогресує і зазвичай спостерігається серед тих, хто страждає від імуносупресії (тобто зниження імунної системи, викликаної такими захворюваннями, як ВІЛ / СНІД), недоїдання, хронічного стресу, паління сигарет та інших тютюнових виробів. Некротичний періодонтит – дуже рідкісне захворювання.

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ КАНАЛІВ ЗУБІВ?

Процедура лікування каналів зубів обходиться дешевше, ніж видалення зуба і його заміна на зубний імплантат. Вартість варіюється в залежності від тяжкості захворювання і типу стоматолога, який лікує проблему.

ЛІКУВАННЯ КАНАЛІВ ПІД МІКРОСКОПОМ. ЧОМУ ВАРТО ЛІКУВАТИ ТАКИМ СПОСОБОМ?

Зараз лікування каналів зубів засноване на дуже точному пристрої, тому пацієнтам більше не потрібно турбуватися про будь-які ускладнення, які можуть виникнути в результаті неправильно проведеного лікування. Сьогодні використовується, наприклад, лікування каналів під мікроскопом. Цей метод не є болючим і може забезпечити комфорт пацієнтам, якого всі чекають.

Лікування каналів під мікроскопом набагато ефективніше, бо можна знайти, наприклад:

 • невидимі ділянки каналу
 • додаткові канали
 • невидимі ураження неозброєним оком в конструкції каналу зуба

НАЙБІЛЬШ ЧАСТО СТАВЛЯТЬ ПИТАННЯ ЩОДО ЛІКУВАННЯ КАНАЛІВ ЗУБІВ НАСТУПНІ:

ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЧИ ДОСЯГ КАРІЄС ЗУБНОГО НЕРВА?

Симптоми, які можуть вказувати на пошкодження пульпи, включають:

 • Тривала чутливість (біль) до гарячих або холодних температур
 • Зубний біль при жуванні
 • Раптовий зубний біль (який будить вас вночі)

ЦЕ ЛІКУВАННЯ БОЛІСНЕ?

Ні, позаяк проводиться під місцевою анестезією.

КРАЩЕ ВИДАЛИТИ ЗУБ ЗАМІСТЬ ЛІКУВАННЯ КАНАЛІВ ЗУБІВ?

Видалення ваших зубів може викликати нові ускладнення. Тому краще не затягувати похід до стоматолога і провести видалення нервів.

ПЛЮСИ ЛІКУВАННЯ КАНАЛІВ ПІД МІКРОСКОПОМ

Покращений вигляд. Стоматологічні операційні мікроскопи чітко бачать дрібні деталі та тонкі структури. Покращена візуалізація: зображення, отримані за допомогою стоматологічного операційного мікроскопа під час обстеження, є відмінним засобом комунікації і навчання, що допомагає вам краще зрозуміти свій діагноз і зрозуміти, чому може знадобитися лікування кореневих каналів.

 

☎️ Для запису на безкоштовну консультацію — телефонуйте (067) 522 41 41

 

Безкоштовна
консультація
стоматолога
он-лайн

Прайс

Весь прайс
 • Консультація стоматолога-терапевта

  Акція
  300 грн. 0 грн.
  Записатися на прийом
 • Пломба (все включено: матеріал, робота лікаря)

  850-1 550 грн.
  Записатися на прийом

Інші категорії послуг

Online консультація

Терапевтичні послуги

Профілактика

Діагностика

Відбілювання

Дитяча стоматологія

Видалення зубів

Імплантація зубів

Протезування зубів

Відновлення зубів

Ортодонтія

Гнатологія

Пародонтолог

Лікування зубів уві сні

Лікування під мікроскопом

Медичний центр Giorno

Лікарі

Романова Наталія Миколаївна
Детальніше
Записатися на прийом
Шевчук Анастасія Валентинівна

Шевчук Анастасія Валентинівна

Досвід роботи: більше 8 років

Стоматолог-терапевт, пародонтолог

Детальніше
Записатися на прийом
Ворона Віра Олегівна

Ворона Віра Олегівна

Досвід роботи: більше 9 років

Стоматолог-терапевт, пародонтолог

Детальніше
Записатися на прийом
Лапко Артем Миколайович

Лапко Артем Миколайович

Досвід роботи: більше 4 років

Стоматолог-терапевт

Детальніше
Записатися на прийом
Дімова Марія Василівна
Детальніше
Записатися на прийом
Семенів Андрій Васильович

Семенів Андрій Васильович

Досвід роботи: більше 4 років

Стоматолог-терапевт, ортопед

Детальніше
Записатися на прийом