- Головна
- Відгуки
Відгуки
Хочу подякувати Піхуру Олегу Ігоревичу, за професійність та уважність. Імплантація зубів була важкою і довгою, але завдяки терпінню лікаря процедура пройшла безболісно і ефективно
Ганна Сергіївна дуже добре провела лікування та пломбування каналів зуба
Шановний, Святославе Вікторовичу висловлюю Велику повагу до вашої професії і дякую Вам за ваше безмежне терпіння, увагу і допомогу. Ви професіонал в своїй справі і у вас дійсно золоті руки. Бажаю Вам здоровя і натхнення ще на багато років!
З повагою Ольга!
Мені була проведена реставрація переднього зуба. Все пройшло швидко і безболісно. Я дуже задоволений результатом. Ярослав Віталійович чудовий спеціаліст і прємна людина. Буду рекомендувати цього фахівця всім своїм знайомим.

