Записатися на прийом

ua Укр

Відбілювання зубів Beyond

ЗНИЖКИ

На відбілювання зубів

Записатися на безкоштовну консультацію

Красива посмішка дозволяє справити хороше враження при знайомстві і діловому спілкуванні. Невимушеність і відсутність необхідності кожного разу прикриватися і відчувати дискомфорт через те, що зуби втратили природний колір – лише мала частина того, що дає процедура відбілювання Beyond. Зуби людині даються на все життя, але за весь час вони щодня піддаються навантаженням. Факторів, що впливають на втрату кольору багато:

 • шкідливі звички;
 • улюблена чашка кави вранці;
 • ігнорування проблем з цілісністю емалі;
 • недостатнє або неправильне дотримання правил гігієни та багато іншого.

Рішення очевидне – відбілювання зубів Beyond, передова процедура, доступна за ціною і дозволяє ефективно і безпечно, а головне безболісно і швидко повернути зубам білий колір. Причому клієнт сам може вибирати, на скільки тонів бажає освітлити зуби. Для проведення процедури використовується не тільки спеціальне оптичне обладнання, але і супутні засоби, такі як гель, що поліпшує провідність світла і запобігає негативному ефекту для тканини ясен.

ПЕРЕВАГИ ВІДБІЛЮВАННЯ BEYOND

Система відбілювання зубів Beyond Polus – найкраща в своєму роді, здатна запропонувати найбільш важливі переваги для пацієнта. Клінічні дослідження підтверджують, що процедура дозволяє домогтися дійсно позитивних ефектів. Інноваційна технологія LightBridge, використовувана в цій лампі, являє собою комбінацію галогенного світла зі світлодіодним підсвічуванням. Це рішення:

 • гарантує максимально інтенсивне світло завдяки використанню більше 150 000 оптичних волокон спеціалізованих оптичних фільтрів,
 • результат помітний відразу і зберігається понад 1,5 року;
 • він позбавлений шкідливого впливу тепла, інфрачервоного і ультрафіолетового випромінювання.

Ця інноваційна і ефективна технологія освітлення в поєднанні зі спеціальною формулою гелю Beyond поверне вашим зубам білизну всього за 45 хвилин.

ЯК ПРОХОДИТЬ І ОСНОВНІ ЕТАПИ ХОЛОДНОГО ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ BEYOND

УФ випромінювання в технології Beyond не несе шкоди здоров’ю людини. Причина пов’язана з рівномірним розподілом променя. В результаті можна ефективно боротися з такими неприємними явищами як жовтизна і глибокі сірі пігменти, що порушують естетику посмішки і заподіюють дискомфорт. Всю процедуру умовно можна розділити на 4 основних фази. Розглянемо більш детально кожну з них.

ЕТАП ПЕРШИЙ

Перед тим, як почати професійне відбілювання зубів за допомогою лампи Beyond, рекомендується оглянути порожнину рота у стоматолога. Лікар повинен оцінити, чи є протипоказання до відбілювання зубів:

 • карієс;
 • нещільні пломби;
 • сліди ураження і руйнування зуба і так далі.

Потім рекомендується провести професійну чистку зубів в кабінеті, тобто чистку від зубного каменю принаймні, за два тижні до запланованого відбілювання. Процедура відбілювання починається з нанесення на губи пацієнта протектора, який полегшує доступ до всіх поверхонь зубів і захищає слизову від подразнення відбілюючим гелем.

ДРУГИЙ ЕТАП

Наступний етап відбілювання Beyond починається з оцінки початкового відтінку зуба на основі колірної шкали і наносить спеціальний гель, використовуючи цей простий спосіб захистити ясна від подразнення.

ТРЕТІЙ ЕТАП

Наступні два кроки – це власне процес відбілювання зубів. За допомогою спеціальної насадки лікар завдає відбілюючий гель Beyond, тобто 37% перекис водню. Гель наноситься точно на поверхню зубів і змішується за допомогою аплікатора, щоб зуби були покриті рівномірно.

ЧЕТВЕРТИЙ ЕТАП

Тепер пацієнт носить спеціальні окуляри для захисту від ультрафіолетового випромінювання прискорювача Beyond. Випромінювання світла при більш низькій температурі в порівнянні з аналогічними пристроями збільшує комфорт пацієнта і знижує чутливість зубів. Процес опромінення при відбілюванні зубів займає близько 30-40 хвилин, з перервами кожні 10 хвилин, під час яких лікар завдає додаткових порції гелю Beyond. Після завершення відбілювання гель видаляється присоскою. Нарешті, оцінюється ефект, тобто колір зубів, отриманий за допомогою кольорової шкали. Остаточна оцінка кольору проводиться тільки при контрольному відвідуванні через два тижні. У цей період пацієнтові не рекомендується вживати темні напої та їжу.

ЧИ БЕЗПЕЧНА ПРОЦЕДУРА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ЗУБІВ

З тих пір як з’явилися технології відбілювання зубів пройшло достатньо часу. За час існування, процедура отримала чимале поширення і поштовх до розвитку. Зараз застосовується Beyond відбілювання зубів, яка може похвалитися максимальним рівнем безпеки і для ясен, і для структури зуба. Американська технологія відбілювання:

 • не завдає дискомфорт під час проведення;
 • не порушує структуру зуба, емалі і внутрішніх шарів;
 • не робить емаль крихкою і не пошкоджує її.

На початкових етапах, при використанні недостатньо технологічно розвинених методів, у пацієнтів могли виявлятися негативні ефекти. Але мова йде про технології тридцятирічної давності, а не про Beyond вже точно.

ЯК ЗАКРІПИТИ ЕФЕКТ ВІДБІЛЮВАННЯ?

Той факт, що ви отримали за 40 хвилин білосніжну усмішку зовсім не означає, що ви повинні забути про стандартні нормах по догляду за ротовою порожниною. Кожен прийом їжі провокує виділення ферменту разом зі слиною. Цей фермент може чинити негативний вплив на зовнішній вигляд зуба, що в свою чергу призводить до втрати кольору. Тому вони повинні:

 • чистити зуби вранці і ввечері;
 • відвідувати стоматолога кожні пів-року;
 • полоскати ротову порожнину після прийому їжі;
 • використовувати зубну нитку;
 • прибрати зі свого життя куріння і знизити норму споживання кави і міцного чаю.

Дотримуючись цих простих правил, ефект можна значно продовжити. Адже профілактика завжди простіше лікування.

НЮАНСИ ТЕХНОЛОГІЇ В СТОМАТОЛОГІЇ І РЕКОМЕНДАЦІЇ ЛІКАРІВ

Є випадки, коли відбілювання не рекомендують проводити. Наприклад, якщо ви вирішите пройти процедуру, тоді слід спершу усунути всі причини виникнення хворобливого стану зубів, поставити пломби, лікувати канали. Слід утриматися від:

 • прийому в їжу кави і шоколаду;
 • куріння;
 • солодощів.

По суті, краще завжди дотримуватися стандартних рекомендацій загального характеру, тоді і природний колір зберігатиметься максимально довго. Вибирайте хорошу зубну пасту і щітку, використовуйте стоматологічну зубну нитку і ви не скоро задумаєтеся про повторне відбілювання.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ БЕЙОНД

Бачачи красиві посмішки моделей в модних журналах, кіно і так далі, люди малюють собі в голові величезні суми, які потрібні були для досягнення таких результатів. І це не зовсім правильно, оскільки відбілювання зубів Бейонд не можна назвати дорогим. Але приблизно можна визначити лише стартову ціну, якщо ваші зуби не мають вад. В іншому випадку, потрібно вдатися до лікування і підготовці до процедури.

 

☎️ Для запису на безкоштовну консультацію — телефонуйте (067) 522 41 41

 

Безкоштовна
консультація
стоматолога
он-лайн

Прайс

Весь прайс
 • Консультація стоматолога-терапевта

  Акція
  300 грн. 0 грн.
  Записатися на прийом
 • Відбілювання, гель MagicSmile (1 щелепа)

  Акція
  2700 грн. 2 430 грн.
  Записатися на прийом
 • Відбілювання, гель MagicSmile (2 щелепи)

  Акція
  4500 грн. 4 050 грн.
  Записатися на прийом
 • Відбілювання, гель Beyond (1 щелепа)

  Акція
  2800 грн. 2 660 грн.
  Записатися на прийом
 • Відбілювання, гель Beyond (2 щелепи)

  Акція
  4700 грн. 4 465 грн.
  Записатися на прийом
 • Відбілювання, гель Beyond (2 щелепи) за умови Гігієнічного пакету

  Акція
  4500 грн. 3 375 грн.
  Записатися на прийом

Інші категорії послуг

Online консультація

Терапевтичні послуги

Профілактика

Діагностика

Відбілювання

Дитяча стоматологія

Видалення зубів

Імплантація зубів

Протезування зубів

Відновлення зубів

Ортодонтія

Гнатологія

Пародонтолог

Лікування зубів уві сні

Лікування під мікроскопом

Медичний центр Giorno

Лікарі

Романова Наталія Миколаївна
Детальніше
Записатися на прийом
Шевчук Анастасія Валентинівна

Шевчук Анастасія Валентинівна

Досвід роботи: більше 8 років

Стоматолог-терапевт, пародонтолог

Детальніше
Записатися на прийом
Ворона Віра Олегівна

Ворона Віра Олегівна

Досвід роботи: більше 9 років

Стоматолог-терапевт, пародонтолог

Детальніше
Записатися на прийом
Лапко Артем Миколайович

Лапко Артем Миколайович

Досвід роботи: більше 4 років

Стоматолог-терапевт

Детальніше
Записатися на прийом
Дімова Марія Василівна
Детальніше
Записатися на прийом
Семенів Андрій Васильович

Семенів Андрій Васильович

Досвід роботи: більше 4 років

Стоматолог-терапевт, ортопед

Детальніше
Записатися на прийом