- Головна
- Відгуки
Відгуки
Добридень!
Хочу висловити велику подяку доктору хірургу-імплантолога Ігорю Артамонову за професійно надану допомогу.
Я дуже задоволена результатом!
рекомендую всім!
Подяка Максиму Олексійовичу Павленко!
Дуже якісно виконав свою роботу з тотального протезування
Дуже сподобалося лікування в Інни Олександрівни Єрьоменко. Це - висококласний ортодонт, якому можна довірити виправлення прикусу

