Записатися на прийом

Відгуки

Послуга

Стоматологія

ПІБ

Людмила

Добридень! Хочу висловити велику подяку доктору хірургу-імплантолога Ігорю Артамонову за професійно надану допомогу. Я дуже задоволена результатом! рекомендую всім!

Георгій

Я є пацієнтом цієї клініки більше року. Спершу зробив імплантацію одного зуба в Костянтина Олексійовича. Все було зроблено професійно, безболісно і бюджетно в порівнянні з іншими клініками в яких ставив імплант і робив фотополімерну реставрацію зубів. Тому на сьогоднішній момент встановив ще один імплант та відреставрував кілька зубів. Приємно був здивований різними акціями, 10% знижкою для пенсіонерів та гнучкою оплатою послуг. Однозначно лікуватимуся в цій клініці і завжди рекомендую всім своїм знайомим.

Марина

Подяка Максиму Олексійовичу Павленко! Дуже якісно виконав свою роботу з тотального протезування

Віра

Дуже сподобалося лікування в Інни Олександрівни Єрьоменко. Це - висококласний ортодонт, якому можна довірити виправлення прикусу