- Головна
- Відгуки
Відгуки
Знайшов тут чудового пародонтолога. Окрім якісного лікування пародонтиту, лікар приділила багато часу навчанню домашній гігієні (підібрав йоржики, навчив користуватися іригатором). Відчувається, що Наталія Миколаївна зацікавлена у збереженні мого здоров'я на довгі роки. Справжня профі
Відвідування Giorno Dentale було приємним досвідом. Лікування у Наталії Миколаївни було абсолютно безболісним, а результат просто чудовий. Рекомендую цю стоматологію всім, хто цінує якість і комфорт!
Дуже якісне обслуговування та ремонт, все якісне та сучасне обладнання сподобалося лікування рекомендую!
Пломбувала четвірку тут нещодавно, лікар мені сподобався
Гарний спеціаліст.
Трохи чекала черги бо було багато людей але обслуговування тут на висоті і адміністратор чудовий.
Я рекомендую цю клініку .Не пошкодуєте

