Записатися на прийом

Відгуки

Послуга

Стоматологія

ПІБ

Дмитро

Мені була проведена реставрація переднього зуба. Все пройшло швидко і безболісно. Я дуже задоволений результатом. Ярослав Віталійович чудовий спеціаліст і прємна людина. Буду рекомендувати цього фахівця всім своїм знайомим.

Наталія

Найкращий лікар-стоматолог, який мені зустрічався. Максимально задоволена якістю лікування та пломбування зубів, уважністю та професійністю підходу.

Ольга

Ярослав Кондратенко видалив мені зуб – і це було найвдаліше, швидке та безболісне видалення. Я приємно вражена професіоналізмом хірурга! Дякую

Наталія

Чудова клініка, дуже ввічливий і приємний персонал! Лікувала зубки та робила чистку, все дуже сподобалося, приємно коли потрапляєш до рук професіоналам! Тепер тільки в цю клініку і нікуди більше! Дякуємо Ярославу Кондратенку за вашу працю!