- Головна
- Відгуки
Відгуки
Мені була проведена реставрація переднього зуба. Все пройшло швидко і безболісно. Я дуже задоволений результатом. Ярослав Віталійович чудовий спеціаліст і прємна людина. Буду рекомендувати цього фахівця всім своїм знайомим.
Найкращий лікар-стоматолог, який мені зустрічався. Максимально задоволена якістю лікування та пломбування зубів, уважністю та професійністю підходу.
Ярослав Кондратенко видалив мені зуб – і це було найвдаліше, швидке та безболісне видалення.
Я приємно вражена професіоналізмом хірурга! Дякую
Чудова клініка, дуже ввічливий і приємний персонал! Лікувала зубки та
робила чистку, все дуже сподобалося, приємно коли потрапляєш до рук
професіоналам! Тепер тільки в цю клініку і нікуди більше! Дякуємо Ярославу Кондратенку за
вашу працю!

