- Головна
- Відгуки
Відгуки
Шановний, Святославе Вікторовичу висловлюю Велику повагу до вашої професії і дякую Вам за ваше безмежне терпіння, увагу і допомогу. Ви професіонал в своїй справі і у вас дійсно золоті руки. Бажаю Вам здоровя і натхнення ще на багато років!
З повагою Ольга!
Зробила по покупону 3д знімок плюс отримала консультацію стоматолога. Доктор Святослав Никонюк дав розгорнуту консультацію щодо зубів та імплантації. Лікар склав мені план лікування та відповідав на кожне моє запитання. Зрештою поставили імплант Штрауман. Дякую. Професійно. Рекомендую.

