Записатися на прийом

Відгуки

Послуга

Стоматологія

ПІБ

Андрій

Щиро дякую Денису Олександровичу за уважність, професіоналізм і дбайливе ставлення. Лікування пройшло спокійно та безболісно. Дуже приємно мати справу з таким чуйним спеціалістом. Рекомендую!

В'ячеслав

Вчора записався до лікаря на професійну чистку зубів і видалення камінців з зубів роботу виконав на ура боляче майже не було, зовсім трішечки. персонал чудовий, жіночка на рецепшині зустрічає з посмішкою. що мені дуже сподобалося на питання відповідала теж з посмішкою. загалом все сподобалося оцінка 10/10

Анна

Хочу залишити свій відгук про Giorno Dentale! Вирішили сходити, нам порадили сусіди. Залишилися дуже задоволені! Приємний персонал, дуже чисто, дитячий кабінет теж дуже приємний у дитячій тематиці. А головне дуже класний лікар Денис Олександрович та його помічник, лікар приймає з помічником. На диво з дуже дитячим підходом, синові 2 роки. Так вони з ним прямо возилися, жартували, видно що до дітей добре ставляться. Перший прийом - консультація. У нашому випадку все виявилося добре лікар оглянув, проконсультував, іграшку наприкінці дитині прямо у кріслі подарували. Пацієнти задоволені, ну і в цілому ціни та підхід лояльний)

Олена

Якось мені треба було зробити КТ. Одразу ж вирішила порадитись із лікарем. Денис Шміло провів консультацію, де все детально оглянув та надав свої рекомендації щодо лікування. В подальшому, ще кілька разів зверталася до нього з терапевтичними питаннями і він все полікував. Рекомендую цього лікаря!