- Головна
- Відгуки
Відгуки
Щиро дякую Денису Олександровичу за уважність, професіоналізм і дбайливе ставлення. Лікування пройшло спокійно та безболісно. Дуже приємно мати справу з таким чуйним спеціалістом. Рекомендую!
Якось мені треба було зробити КТ. Одразу ж вирішила порадитись із лікарем. Денис Шміло провів консультацію, де все детально оглянув та надав свої рекомендації щодо лікування. В подальшому, ще кілька разів зверталася до нього з терапевтичними питаннями і він все полікував. Рекомендую цього лікаря!

