Записатися на прийом

Відгуки

Послуга

Стоматологія

ПІБ

Людмила

Дякую Мартинчуку Олександру Олеговичу за професійно надану допомогу. Лікар дуже уважний, чуйний і добросовісний. Я дуже задоволена лікуванням і результатом! Рекомендую всім!

Олена

Чудова клініка. Щира подяка Мартинчуку Олександру . Лікар від Бога.

Марія

Дуже вдячна Олександру Мартинчуку, за швидке та безболісне видалення 2-х зубів мудрості, які я боялася видаляти! Бо в іншій стоматології мене залякали, що у мене дуже складний випадок, який вартує дорого і реабілітація буде довгою (Але потрапивши у крісло до Олександра Олеговича, мій страх одразу розвіявся!!! Сучасна стоматологія і приємні ціни)

Руслан

Доволі гарна клініка. Був на прийомі у Мартинчука Олександра. Усе дуже сподобалося! Фахівець своєї справи! Усе чітко та гарно розказав про проблему, склали план лікування та попередив про усі можливі нюанси. І дуже класно та із гумором заспокоїв, що буває дуже рідко) Я уже не кажу про якість виконання роботи (мова йшла про видалення «важкої» вісімки). Потім дуже уважно ставився до мене після операції. Одним словом - ЛІКАР! А на додачу чемні адміністратори, гарний ремонт та нове обладнання. Рекомендую!