Записатися на прийом

Дентальна імплантація

Зубний імплант

від 4500 грн

Записатися на безкоштовну консультацію

ГАРАНТІЯ! ВІДНОВЛЕННЯ ЗУБА “ПІД КЛЮЧ” З ВИКОРИСТАННЯМ ІТАЛІЙСЬКИХ ДЕНТАЛЬНИХ ІМПЛАНТАТІВ.

У вас є можливість відновити зуб із використанням дентальних імплантатів італійського виробництва лише за 12 990 гривень. У вартість входять імплантація та протезування – тобто ми пропонуємо імплантацію “Під ключ”*

(*) – Під пропозицією “Під ключ” розуміється проведення імплантації: встановлення одного імплантату та однієї одиниці коронки на цей імплантат з використанням стандартного абатменту, коронка – металокераміка. Збільшення кількості коронок чи імплантатів, використання умовно-знімних конструкцій оплачується додатково.

Дентальні імплантати – це:

 • Сертифікований продукт, виготовлений в Італії
 • Довічна гарантія на імплантати та ортопедичні компоненти
 • Доведене приживання (остеоінтеграція) 98,2%
 • Ідеальне співвідношення функціональності та естетики на довгі роки

Дентальна імплантація – найпрогресивніший і найефективніший спосіб відновлення втрачених зубів. Основними перевагами дентальної імплантації є комфорт для пацієнта, максимальна функціональність та відмінна естетика. Процедура імплантації збереже сусідні зуби!

Щороку в Україні встановлюють понад 200 тисяч дентальних імплантатів.

Для пацієнтів, які скористаються партнерською акцією, діють спеціальні умови на додаткові послуги клініки:

 • Первинна консультація – безкоштовно
 • Професійне чищення зубів зі знижкою 50% – всього 550 гривень
 • КТ-діагностика безкоштовно за умови лікування у нас

У стоматології Giorno Dentale працює команда хірургів-імплантологів, на рахунку яких вже понад 2 000 успішних імплантацій. Наші фахівці досконало володіють необхідними інструментарієм та технологіями для точної та якісної роботи – без болю та абсолютно безпечно для пацієнта. Операція зі встановлення імплантату триває трохи більше 30 хвилин.

Скористайтеся пропозицією самі або зробіть подарунок близьким – Сертифікат на проходження дентальної імплантації “Під ключ” у рамках партнерської акції!

Чи не відкладайте! Чим швидше ви відновите зуб після втрати або видалення, тим краще. Адже відсутність зуба – це не лише естетичний дефект.

Зі втратою зубів відбувається ціла низка негативних змін:

 • Порушуються функції мови та жування
 • На місці втраченого зуба стоншується кісткова тканина
 • У проміжок, що порожній, нахиляються сусідні зуби, що в подальшому може призвести до їх втрати
 • Згодом порушується симетрія обличчя

КОМУ РЕКОМЕНДОВАНО ДЕНТАЛЬНУ ІМПЛАНТАЦІЮ

Дентальна імплантація є ефективним методом відновлення одного відсутнього зуба, кількох зубів чи всього зубного ряду. А також рекомендована у таких випадках:

 • Після видалення зубів (крім зубів “мудрості”)
 • Тим, хто втратив зуби внаслідок травм
 • За естетичними або функціональними показаннями
 • Вічним людям, яким потрібно відновити зуби
 • За відсутності одного чи кількох зубів у ряду
 • При неможливості та небажанні носити знімні протези

ЩО ТАКЕ ІМПЛАНТАТ

Імплантат – це титановий стрижень довжиною близько 10 мм, який є аналогом кореня зуба та опорою для одиночної коронки або зубного протеза. Імплантат може бути встановлений як на верхню, так і нижню щелепу замість відсутнього зуба.

Імплантати виготовляються із високочистого медичного титану. Це повністю біосумісний матеріал – тобто він не відкидається організмом. В результаті відбувається обростання поверхні імплантату кісткою, зване “остеоінтеграцією”. Цей процес потребує певного часу – зазвичай через 3-6 місяців. Після того, як завершується процес остеоінтеграції, на імплантат встановлюється коронка або зубний протез.

Рішення про можливість імплантації, а також про кількість імплантатів, що встановлюються, приймає ваш лікар на підставі обсягу і якості кісткової тканини, жувального навантаження і ряду інших параметрів.

ДІАГНОСТИКА ПЕРЕД ІМПЛАНТАЦІЄЮ

Для того, щоб оцінити стан зубощелепної системи та точно визначитися із планом лікування, фахівці Giorno Dentale застосовують цифрову діагностику з високоінформативним програмним забезпеченням. У кожній клініці мережі встановлено діагностичне обладнання для прицільних, панорамних або тривимірних зображень.

На етапі складання плану лікування під час імплантації необхідно пройти діагностику на цифровому комп’ютерному томографі (КТ). Це дослідження дозволяє пошарово вивчити кісткову тканину обох щелеп та лицьового відділу черепа, точно визначити зону імплантації та необхідний розмір імплантату.

Комп’ютерна томографія у нашій клініці забезпечує надточний результат та виключає будь-які спотворення зображень і при цьому безпечна для дітей та вагітних жінок.

ПЕРЕВАГИ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБІВ

Дентальна імплантація дозволяє значно покращити якість життя людини, повертають їй красу посмішки, можливість спілкуватися без сорому, повноцінно харчуватися та радіти життю.

Імплантати можуть застосовуватися для заміни одного відсутнього зуба, відновлення кількох зубів чи всього зубного ряду. З урахуванням анатомічних особливостей та побажань пацієнта лікар-імплантолог визначає план хірургічного та ортопедичного лікування у кожному конкретному випадку.

Ще зовсім недавно для того, щоб відновити один втрачений зуб, стоматологи рекомендували встановлення мостоподібного протезу. Для цього було необхідно видаляти нерви із сусідніх, часто здорових зубів, а також обпилювати їх. Встановлення імплантату в область відсутнього зуба дозволяє вирішити проблему, зберігаючи сусідні здорові зуби.

При значному дефекті зубного ряду використання методів імплантації зубів уможливлює застосування практично непомітних знімних протезів з надійною опорою на імплантати або навіть зовсім обійтися без знімного протеза.

При повній відсутності зубів раніше стоматологи пропонували зробити так званий повний знімний протез, носіння якого завдавало пацієнту безліч незручностей – наприклад, повна відсутність фіксації в роті. Імплантація зубів дозволила змінити ситуацію на краще.

Зубні протези з опорою на імплантати виглядають максимально природно і відрізнити їх від натуральних зубів досить складно, вони стабільно зафіксовані в роті, дозволяють їсти будь-які продукти, довговічні і при правильному догляді служитимуть усе життя.

Імплантаційна італійська система має у своєму розпорядженні найбільший набор приладдя для фіксації знімних протезів. Можливе також застосування незнімних конструкцій.

ЕТАПИ ЛІКУВАННЯ

Завдяки оснащенню клініки, Giorno Dentale забезпечує лікування повного циклу – від консультації та діагностики до хірургічних етапів та фінальної реабілітації. Проведення дентальної імплантації також складається з кількох обов’язкових етапів:

1 ЕТАП: БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Це перша зустріч пацієнта з лікарем, на якій лікар збирає анамнез про стан здоров’я пацієнта, оцінює загальний стан здоров’я пацієнта, дає рекомендації щодо підготовки до лікування, призначає необхідні дослідження, на підставі яких, у тому числі, буде обрано оптимальний метод імплантації.

2 ЕТАП: ДІАГНОСТИКА ТА ДОСЛІДЖЕННЯ

Цей етап дуже важливий. Він дозволяє лікарю отримати точну інформацію про стан порожнини рота пацієнта та сформувати хірургічний протокол, враховуючи індивідуальні особливості та протипоказання. Також діагностика необхідна для того, щоб переконатися у достатньому обсязі кісткової тканини на місці майбутньої імплантації. У деяких випадках може бути необхідний додатковий етап лікування – кісткова пластика чи синус-ліфтинг.

3 ЕТАП: ПІДГОТОВКА ДО ІМПЛАНТАЦІЇ

Перед проведенням імплантації необхідно вилікувати будь-яке навіть мінімальне запалення слизової порожнини рота, ясен і зубів, усунути всі можливі джерела інфекції, провести повну санацію порожнини рота, запломбувати всі каріозні зуби, зняти зубні відкладення і наліт.

4 ЕТАП: ПЕРШИЙ ХІРУРГІЧНИЙ ЕТАП. ВСТАНОВЛЕННЯ ІМПЛАНТАТУ

Безпосередня процедура імплантації, а саме встановлення титанового гвинта (імплантату), виконується в умовах стоматологічної клініки під час невеликої хірургічної операції тривалістю до 30 хвилин під місцевою анестезією.

На період остеоінтеграції імплантат зазвичай закривається титановим гвинтом-заглушкою, а на ясна накладаються шви. Період загоєння ясна після імплантації триває в середньому 1-3 тижні. Після закінчення загоєння на місці імплантації лікар проводить контрольний огляд та знімає шви.

5 ЕТАП: ДРУГИЙ ХІРУРГІЧНИЙ ЕТАП. ФОРМУВАННЯ ЯСЕН

Повна остеоінтеграція настає, як правило, протягом 2-3 місяців на нижній щелепі та 3-6 місяців – на верхній. Після закінчення цього періоду лікар викручує титанову заглушку і встановлює формувач ясен. Потім знімає зліпок із щелепи та відправляє його в зуботехнічну лабораторію для виготовлення постійної коронки.

Якщо в ході першого хірургічного етапу хірургу вдається досягти необхідної первинної стабільності, то другий хірургічний етап поєднується з першим.

6 ЕТАП: ВСТАНОВЛЕННЯ КОРОНКИ

Готова коронка встановлюється імплантат, після чого візуально практично неможливо відрізнити власні зуби від зуба, встановленого на імплантаті.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ТА БЕЗПЕКА ПАЦІЄНТА

Техніка операції встановлення імплантату добре відпрацьована хірургами Giorno Dentale – за 12-річний досвід роботи ми встановили понад 2 000 дентальних імплантатів. Застосування хірургічних протоколів та можливостей навігаційної хірургії зводять до мінімуму ймовірність хірургічних помилок під час операції.

3D-шаблони, які використовуються при навігаційній хірургії, дозволяють встановити імплантат з точністю до міліметра в цій позиції, яка передбачена планом лікування. Навігаційна хірургія уможливлює встановлення імплантатів без розрізів, що скорочує час загоєння та відновлення після імплантації.

У випадку з дентальними імплантатами ми маємо справу із сертифікованим продуктом, який за 27 років перебування на ринку довів свою ефективність та надійність. Кожен імплантат поставляється до клініки в індивідуальній стерильній упаковці, що гарантує безпеку для пацієнта.

Варто зазначити, що імплантати виготовляються із високочистого медичного титану марки Grade 4 виробництва США. Марка титану, його якість і ступінь чистоти поверхні дуже впливають на процес остеоінтеграції імплантату.

Для досягнення 100% хімічної та біологічної чистоти поверхні імплантату на молекулярному рівні, крім стандартних методів обробки поверхні застосовують сучасні інноваційні технології, такі як метод подвійного кислотного травлення з подальшою обробкою аргоновою плазмою.

Вся продукція повністю відповідає вимогам міжнародних стандартів EN ISO 13485 та 93/42/EEC для виробів медичного призначення та вимогам гармонізованого законодавства країн Європейського Союзу (сертифікат РЄ).

Безпека для пацієнтів у клініці забезпечується завдяки використанню одноразового інструментарію та багатоступінчастої стерилізації інструментів багаторазового використання:

 • 1 етап: Холодна стерилізація у спеціальних розчинах для первинного очищення
 • 2 етап: Стерилізація ультразвуком, механічне очищення, промивання в дистильованій воді
 • 3 етап: Автоклав, після якого стерильний інструментарій зберігається у спеціальних шафах з ультрафіолетовими лампами в індивідуальних упаковках

ЧИ БОЛЯЧЕ ВСТАНОВЛЮВАТИ ІМПЛАНТИ

Абсолютно не боляче, оскільки імплантація здійснюється під місцевою анестезією, що повністю блокує всі болючі рецептори в області операції. Крім того, кісткова тканина, сама по собі, не має больових рецепторів, вони розташовані лише в слизовій оболонці та окістя. Тому сформоване кісткове ложе для імплантату не викликає болючих відчуттів ні під час операції, ні після.

Больові ж відчуття після операції обумовлені постопераційною травмою м’яких тканин, але так як слизова оболонка порожнини рота самою природою підготовлена ​​до різноманітних пошкоджень – наприклад, твердою їжею, то цей біль не буває сильним і успішно знімається знеболюючими препаратами.

ЧИ ВПЛИВАЄ КУРІННЯ НА ПРИЖИВАННЯ ТА ТЕРМІН СЛУЖБИ ІМПЛАНТУ

В останні роки були опубліковані результати досліджень, які переконливо доводять, що у курців суттєво збільшується ризик виникнення ускладнень при імплантації зубів, порушується утворення кісткової тканини, що може призвести до повного відторгнення (дезінтеграції) імплантату.

Якщо ви не готові до того, щоб повністю відмовитися від куріння, необхідно утриматися від цієї шкідливої звички хоча б один-два тижні перед операцією, і мінімум пару тижнів (краще пару місяців) після імплантації.

ЧИ ПОТРІБНО ДОГЛЯДАТИ ІМПЛАНТИ

Якщо ви вирішуєте встановити імплантати, то повинні мати досить високий рівень внутрішньої мотивації, оскільки тільки правильний догляд за ротовою порожниною до і після імплантації і дотримання всіх рекомендацій лікаря є запорукою довгої служби дентального імплантату.

Корисна інформація щодо імплантації:

 

☎️ Для запису на безкоштовну консультацію — телефонуйте (067) 522 41 41

 

Безкоштовна
консультація
стоматолога
он-лайн

Прайс

Весь прайс
 • Консультацiя імплантолога

  Акція
  400 грн. 0 грн.
  Записатися на прийом
 • Імплант Neodent (імплант + робота)

  4 500 грн.
  Записатися на прийом
 • Імплант Bauers (імплант + робота)

  5 000 грн.
  Записатися на прийом
 • Імплант MegaGen (імплант + робота)

  6 500 грн.
  Записатися на прийом
 • Імплант Straumann (імплант + робота)

  18 700 грн.
  Записатися на прийом

Інші категорії послуг

Online консультація

Терапевтичні послуги

Профілактика

Діагностика

Відбілювання

Дитяча стоматологія

Видалення зубів

Імплантація зубів

Протезування зубів

Відновлення зубів

Ортодонтія

Гнатологія

Пародонтолог

Лікування зубів уві сні

Лікування під мікроскопом

Медичний центр Giorno

Лікарі

Тищенко Сергій Сергійович

Тищенко Сергій Сергійович

Досвід роботи: більше 13 років

Стоматолог-терапевт, хірург-імплантолог. Член Асоціації імплантологів України

Детальніше
Записатися на прийом
Онищенко Антон Сергійович

Онищенко Антон Сергійович

Досвід роботи: більше 8 років

Стоматолог-хірург, імплантолог

Детальніше
Записатися на прийом
Ульянов Ілля Анатолійович

Ульянов Ілля Анатолійович

Досвід роботи: більше 30 років

Стоматолог-хірург, імплантолог

Детальніше
Записатися на прийом
Никонюк Святослав Вікторович

Никонюк Святослав Вікторович

Досвід роботи: більше 10 років

Стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед

Детальніше
Записатися на прийом
Голубченко Павло Олексійович

Голубченко Павло Олексійович

Досвід роботи: більше 4 років

Стоматолог-хірург, імплантолог

Детальніше
Записатися на прийом