Записатися на прийом

Відгуки

Послуга

Стоматологія

ПІБ

Вікторія

Робила імплантацію зубів, все пройшло швидко і безболісно. Задоволена всім, дякую Тищенко Сергію Сергійовичу. Рекомендую !!!

Віктор

Усі процедури проходять професійно, а лікар завжди пояснює кожен крок. Результат чудовий, обслуговування на вищому рівні. Рекомендую!

Данило

Я вже пенсійного віку, бував у різних стоматологів, але такого людського відношення до пацієнтів ще не зустрічав. Я щиро дякую Тищенко Сергію Сергійовичу за його високий професіоналізм і людяність. У мене було складне видалення зуба мудрості та імплантація 2 зубів. Абсолютно ніякого болю. Обезболючих дома не пив, не було необхідності. Я йому говорив, що в нього «легка рука». Приємно, що в нас в Україні є такі професіонали . Що не втік за кордон, як інші. Буду рекомендувати його своїм знайомим. Дай Бог йому здоров’я, щастя та удачі.

Олена та Роман

Лікували зуби та встановлення протезів у Сергія Сергійовича Тищенка. Сподобалось відношення лікаря до пацієнтів та висока професійна відповідальність. Рекомендуємо якість виконаної роботи. Дякуємо