- Головна
- Відгуки
Відгуки
Робила імплантацію зубів, все пройшло швидко і безболісно. Задоволена всім, дякую Тищенко Сергію Сергійовичу. Рекомендую !!!
Усі процедури проходять професійно, а лікар завжди пояснює кожен крок. Результат чудовий, обслуговування на вищому рівні. Рекомендую!
Лікували зуби та встановлення протезів у Сергія Сергійовича Тищенка. Сподобалось відношення лікаря до пацієнтів та висока професійна відповідальність. Рекомендуємо якість виконаної роботи. Дякуємо

