Записатися на прийом

Відгуки

Послуга

Стоматологія

ПІБ

Надія

Професійний, висококваліфікований лікар, яка працює на результат! Сучасні підходи до лікування, уважне ставлення до пацієнта, ніяких зайвих систем чи апаратів, слідкування за динамікою лікування і коригування відповідно до досягнутих результатів. Величезна вдячність Інні Олександрівні за її роботу і ідеальну посмішку моєї дитини.

Олена

Лікар від Бога, легко знаходить контакт з дитиною. Найголовніше, із задоволенням біжить дитина на повторний прийом. Дякую за чудову усмішку своєї дитини.

Еліна

Проходила діагностику в Єрьоменко Інни Олександрівни. Мені все сподобалось, повністю задоволена діагностикою ,лікар все чітко та без зайвої інформації все пояснив. Добре розуміється в своїй справі, на всі мої питання дала відповідь. Дякую!!!

Юрій

Усі фахівці в Giorno Dentale, до яких звертався за лікуванням - професіонали. Особлива подяка Інні Єрьоменко за виправлення прикусу. Дякую!