- Головна
- Відгуки
Відгуки
Лікар від Бога, легко знаходить контакт з дитиною. Найголовніше, із задоволенням біжить дитина на повторний прийом. Дякую за чудову усмішку своєї дитини.
Проходила діагностику в Єрьоменко Інни Олександрівни. Мені все сподобалось, повністю задоволена діагностикою ,лікар все чітко та без зайвої інформації все пояснив. Добре розуміється в своїй справі, на всі мої питання дала відповідь. Дякую!!!
Усі фахівці в Giorno Dentale, до яких звертався за лікуванням - професіонали.
Особлива подяка Інні Єрьоменко за виправлення прикусу. Дякую!

