Записатися на прийом

ua Укр

Імплантація зубів

Зубний імплант

від 4500 грн

Записатися на безкоштовну консультацію

Діагностика та консультація

Системи імплантації

Етапи імплантації зубів

Одноетапна імплантація зубів

Імплантація зубів за 1 день

Імпланти MegaGen

Імпланти Neodent

Імпланти Bauers

Імпланти Straumann

Імпланти Bicon

Італійські імпланти

Базальна імплантація

Синус-ліфтинг

Дентальна імплантація

Імплантація зубів у Києві є дуже популярною послугою, яка має високий попит у столиці. Мережа клінік Giorno Dentale надає повний спектр стоматологічних послуг і дентальна імплантація зубів не є винятком. Якщо в результаті втрати зуба пацієнту показана дана послуга, то наші фахівці будуть раді допомогти Вам у цьому питанні та надати медичну допомогу на найвищому рівні.

Імплантація зубів є золотим стандартом при лікуванні втрати зубів внаслідок карієсу та його ускладнень

Зараз практично кожна стоматологічна клініка надає послугу імплантації зубів. На додаток, у світовій практиці вже кілька десятиліть широко застосовують дентальні імплантати для відновлення зубних рядів у пацієнтів з адентією. На сьогодні перед лікарем-імплантологом стоїть завдання не лише відновити жувальну функцію пацієнта.

Сучасна імплантація передбачає досягнення максимального естетичного результату, особливо коли йдеться про імплантацію в так званій «зоні посмішки». Таким чином, дентальна імплантація сприяє функціональній та естетичній реабілітації пацієнтів із втратою зубів. Високий рівень кваліфікації наших лікарів, сучасне обладнання та мультидисциплінарний підхід у мережі наших клінік дозволяють досягти максимально ефективних результатів імплантологічного лікування навіть у складних клінічних ситуаціях.

Що таке імплантація зубів?

Імплантація зубів - це встановлення спеціального титанового штифта в альвеолярний відросток щелепи, який братиме на себе жувальне навантаження і передаватиме її на навколишню кісткову тканину. Слід розуміти, що імплантат - це лише частина протеза, який відіграватиме роль у відновленні зуба. Існують також над'ясневі структури протеза - абатмент та коронка. Абатмент кріпиться до імплантанта за допомогою спеціального гвинта. Таким чином вдається ізолювати під'ясневий простір протеза від над'ясневого. На абатмент фіксується коронка за допомогою цементу чи гвинта.

Чому пацієнти вибирають клініку Giorno Dentale при імплантації зубів у Києві

Наші клініки оснащені високоякісним та сучасним обладнанням, яке дозволяє проводити оперативне втручання згідно з міжнародними стандартами та протоколами. Щобільше, при використанні висококласного інструментарію вдається досягти оптимальних результатів лікування.

Наші доктори є кваліфікованими фахівцями у галузі імплантології, регулярно відвідують міжнародні конференції, удосконалюють навички на майстер-класах. Увага до розбору кожного окремого клінічного випадку та можливість проводити консультації із суміжними фахівцями у галузі стоматології дають можливість досягати прогнозованих результатів високого рівня.

Ще один важливий фактор, який вигідно відрізняє нас від конкурентів – власний комп'ютерний томограф. Таким чином, можливо провести комплексну діагностику перед плануванням операції. Дані  КТ зубів дозволяють не лише оцінити стан кістки пацієнта, а також дозволяють виготовити спеціальні хірургічні шаблони для майбутньої операції та оцінити становище імплантату відразу після операції.

Підготовка до імплантації зубів

Підготовка до імплантації зубів включає клінічну, рентгенологічну діагностику і складання плану лікування. Перед тим, як пропонувати пацієнтові дентальну імплантацію, лікар оцінює стан ясен, зубів, що межують з дефектом, а також загальний соматичний статус пацієнта. Далі лікар вивчає тривимірне зображення щелепи пацієнта. На комп'ютерній томографії можна оцінити стан кістки - її щільність, ширину, довжину та висоту кістки доступною для встановлення імпланта. Зокрема, за відсутності верхніх молярів імплантолог вимірює рівень кісткової тканини до дна гайморової пазухи. При недостатній висоті кісткової тканини в даній ділянці виникає необхідність додаткової кісткової пластики (синус-ліфтинг).

Види імплантів

Тепер існує безліч видів дентальних імплантантів – одноетапні, двоетапні, субперіостальні пластини тощо. Двоетапні імпланти є найбільш прогнозованими та ефективними, оскільки мають дуже низький відсоток ускладнень і відповідають усім біологічним вимогам пародонту.

У мережі стоматологічних клінік Giorno Dentale ми використовуємо перевірені імплантати світових брендів:

 1. Імплант торгової марки Straumann, виготовлений у Швейцарії. Це єдиний виробник імплантів, який 65 років виробляє імпланти та дає довічну гарантію на свої вироби.
 2. Імплант вироблений у Південній Кореї торгової марки Megagen. За 16 років цій системі імплантів довірили вже понад 5,2 млн пацієнтів у всьому світі. Оптимальне співвідношення ціни та якості дає можливість використовувати імпланти цієї торгової марки практично у всіх протоколах лікування.
 3. Імпланти Neodent — це імплант, доступний більш ніж у 40 країнах і займає друге місце за обсягом виготовлення серед імплантів, через свою високу якість та доступну ціну.
 4. Імплантат Bauers Implants – перша в Україні дентальна система швейцарської якості!

Види протезування на імплантах

Є дуже багато різних видів протезування на імплантах. Від поодиноких коронок до повних протезів. Усі конструкції можуть фіксуватися за допомогою гвинта чи цементу.

Коли слід розглядати дентальну імплантацію?

Дентальна імплантація показана пацієнтам, у яких видалено, або відсутні зуби. У сучасній стоматології більш виправдано відновлювати зубні ряди саме за допомогою дентальної імплантації, тому що при такому протезуванні не травмуються здорові зуби, що обмежують дефект, як при мостоподібних або знімних конструкціях.

Корисна інформація щодо імплантації:

 

☎️ Для запису на безкоштовну консультацію — телефонуйте (067) 522 41 41

Прайс

Весь прайс
 • Консультацiя імплантолога

  Акція
  400 грн. 0 грн.
  Записатися на прийом
 • Імплант Neodent (імплант + робота)

  4 500 грн.
  Записатися на прийом
 • Імплант Bauers (імплант + робота)

  5 000 грн.
  Записатися на прийом
 • Імплант MegaGen (імплант + робота)

  6 500 грн.
  Записатися на прийом
 • Імплант Straumann (імплант + робота)

  18 700 грн.
  Записатися на прийом

Інші категорії послуг

Online консультація

Терапевтичні послуги

Профілактика

Діагностика

Відбілювання

Дитяча стоматологія

Видалення зубів

Протезування зубів

Відновлення зубів

Ортодонтія

Гнатологія

Пародонтолог

Лікування зубів уві сні

Лікування під мікроскопом

Медичний центр Giorno

Лікарі

Тищенко Сергій Сергійович

Тищенко Сергій Сергійович

Досвід роботи: більше 13 років

Стоматолог-терапевт, хірург-імплантолог. Член Асоціації імплантологів України

Детальніше
Записатися на прийом
Онищенко Антон Сергійович

Онищенко Антон Сергійович

Досвід роботи: більше 8 років

Стоматолог-хірург, імплантолог

Детальніше
Записатися на прийом
Ульянов Ілля Анатолійович

Ульянов Ілля Анатолійович

Досвід роботи: більше 30 років

Стоматолог-хірург, імплантолог

Детальніше
Записатися на прийом
Никонюк Святослав Вікторович

Никонюк Святослав Вікторович

Досвід роботи: більше 10 років

Стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед

Детальніше
Записатися на прийом
Голубченко Павло Олексійович

Голубченко Павло Олексійович

Досвід роботи: більше 4 років

Стоматолог-хірург, імплантолог

Детальніше
Записатися на прийом