- Головна
- Відгуки
Відгуки
Все дуже сподобалося, персонал дуже привітний
Хочу подякувати головному лікарю Віктору Юрійовичу Єленському за чудову роботу.
Дуже хороший лікар, уважний, чуйний, завжди на зв'язку, клініка розташована територіально зручно

