- Головна
- Відгуки
Відгуки
Максим Павленко - відмінний лікар! Встановлював мені протези на імплантах. Робота виконана чудово!
Дякую за турботу про зуби!)
Подяка Максиму Олексійовичу Павленко!
Дуже якісно виконав свою роботу з тотального протезування

