Записатися на прийом

Відгуки

Послуга

Стоматологія

ПІБ

Олег

Дуже сподобалася клініка, завжди чисто та затишно. Персонал дуже приємний, все підкажуть та розкажуть. Так само хочу від щирого серця подякувати Максиму Олексійовичу Павленко. Лікар дуже уважна та акуратна, професіонал своєї справи. Я дуже радий, що випадково потрапив саме до нього. Мені одразу дали план лікування та орієнтували за вартістю коронок. Тепер довіряю тільки цій клініці й цьому чудовому лікарю! Рекомендую.

Вадим

Максим Павленко - відмінний лікар! Встановлював мені протези на імплантах. Робота виконана чудово! Дякую за турботу про зуби!)

Марина

Подяка Максиму Олексійовичу Павленко! Дуже якісно виконав свою роботу з тотального протезування