Записатися на прийом

Про нас

50000

Задоволених пацієнтів

10000

Встановленних імплантів

30000

Коронок

80000

Пломб та реставрацій

Обладнання

Комп'ютерний томограф

КТ зубів – оптимальний і перевірений метод діагностичного дослідження стану Вашої зубощелепної системи.

Перш ніж почати лікування, необхідно абсолютно точно визначити причину захворювання. Чим правильніше встановлено діагноз, тим ефективніше (і дешевше) лікування.

Саме тому мережа клінік Giorno Dentale обладнана надсучасними дентальними томографами NewTom Go з цифровою візіографією і високоінформативним програмним забезпеченням.

Комп'ютерний томограф

Апарат EMS

Професійне ультразвукове чищення зубів спрямоване на зняття відкладень та видалення зубного каменю. Стоматологічна клініка Giorno Dentale пропонує цю популярну в Києві процедуру за дуже приємними цінами.

Стоматолог проведе консультацію, зробить огляд та призначить вам професійне ультразвукове чищення, яке потрібно проходити всім, без винятку.

Апарат EMS

Фізіодиспенсер MEG-ENGINE

MEG-ENGINE - фізіодиспенсер з оптичним LED освітленням MegaGen. Це - компактний, стильний прилад зі світлодіодним підсвічуванням. Показники виводяться на екран у режимі реального часу.


Переваги:

 • Висока стійкість до відмов з меншою чутливістю до перевантаження
 • Просте автоматичне калібрування
 • Широкий РК-дисплей з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом 
 • Стійкий та безшумний: низький рівень вібрації та шуму
 • Вбудований світлодіод у наконечнику сприяє високоточній роботі
Фізіодиспенсер MEG-ENGINE

Стоматологічний мікроскоп Scaner

Мікроскоп дозволяє максимально точно визначити межі між пошкодженими та здоровими тканинами при різних маніпуляціях (протезування, імплантації) і зберегти неушкоджені тканини зубів та ясен.

Діагностика і лікування зубів за допомогою мікроскопа, полегшує роботу лікаря-стоматолога, покращує візуальний огляд, знижує психологічну і фізичну напругу, що допомагає зберегти працездатність.

Стоматологічний мікроскоп Scaner

Автоклав Woson

Апарат призначений для стерилізації всіх упакованих та неупакованих, твердих предметів.

Даний стерилізатор може бути використаний у стоматологічних клініках або лабораторіях.

Обладнанням можуть керувати лікарі та інші професійні спеціалісти.

Автоклав Woson

Візіограф

Стоматологічний візіограф – сучасний діагностичний апарат, який дозволяє проводити обстеження пацієнта під час лікування безпосередньо у кріслі. Візіографічний метод дослідження допомагає стоматологу з високою точністю виявити найдрібніші дентальні патології.

Візіограф перетворює рентгенівське випромінювання на цифрові знімки та передає їх на монітор комп'ютера прямо в кабінеті лікаря. При діагностиці за допомогою візіографа доза опромінення як для пацієнта, так і для лікаря у 10 разів менша, ніж при використанні звичайного рентген-апарату.

Візіограф

Стоматологія Giorno Dentale

Раді зустрічі з вами на сайті мережі сімейних стоматологій Giorno Dentale. Кожного дня ми доводимо своєю роботою, що стоматологічна допомога має бути професійною, швидкою та доступною. До нас варто звернутися, якщо ви шукаєте якісні послуги: від перевірки ротової порожнини та професійного чищення зубів до виправлення прикусу та протезування.

Наша сімейна стоматологія в Києві та Львові використовує сучасне обладнання, яке дозволяє провести комплексний огляд та підібрати оптимальний спосіб лікування. Стоматологічна клініка Джорно Дентале пропонує оптимальні ціни при виконанні навіть складних стоматологічних процедур!

Чому саме Giorno Dentale

Гарна посмішка здавна вважається запорукою міцного здоров'я та добробуту свого власника. Але не всі можуть похвалитися природним здоров'ям своїх зубів. Ось чому вам завжди допоможуть лікарі-стоматологи.

Мережа стоматологій Giorno Dentale відрізняється особливим ставленням до пацієнтів. Високий рівень послуг, досвідчені фахівці та затишні локації дозволили нам завоювати визнання. Ми дбаємо насамперед про ваше здоров'я. Стоматологія для нас – це не лише робота, а й покликання!

Як знайти гарного лікаря-стоматолога

Ми пишаємося тим, що можемо зробити вашу усмішку яскравішою. Наша мережа дбайливо піклується про своїх відвідувачів, тож всі послуги надаються на сучасному обладнанні, а пацієнти отримують гарантований результат.

У нашій стоматології працюють фахівці вузької спеціалізації, що дозволяє надавати пацієнтам весь спектр послуг від консультації та складання індивідуального плану лікування до терапевтичного або хірургічного лікування. Наша команда — це фахівці з багаторічним успішним досвідом в галузі стоматології, які зробили турботу про вашу усмішку справою свого життя!

Де знаходиться стоматологія Giorno Dentale

У нас є чотири філії у місті Києві, а також одна філія у Львові, що зробить візит кожного пацієнта якомога комфортнішим!

Ми знаходимось за адресами:

КИЇВ

 • Театральна, вул. Пушкінська, 20-А
 • Оболонь, пр-т. Героїв Сталінграда 4, корпус 6
 • Площа Тараса Шевченка, вул. Автозаводська, 99/4
 • Лівобережна, вул. Сверстюка, 6-А

ЛЬВІВ

 • ЖК Семицвіт, вул. Шевченка 60, корпус 18

Таким чином, де б ви не знаходилися, ви завжди маєте можливість отримати кваліфіковану стоматологічну допомогу. 

Основні послуги стоматології Giorno Dentale

Мережа сімейних стоматологій Giorno Dentale надає повний спектр стоматологічних послуг. Серед них:

 • комп'ютерна томографія
 • терапевтичне лікування
 • дитяча стоматологія
 • ортопедична стоматологія
 • імплантація зубів
 • реставрація зубів
 • хірургія
 • артреставрація
 • лікування під мікроскопом
 • відбілювання
 • лікування поверхневого, середнього і глибокого карієсу
 • пародонтологія
 • косметологія зубів
 • профілактичний огляд і чистка
 • лікувально-діагностичні послуги
 • унікальна послуга — лікування уві сні
 • безкоштовна консультація

Стоматологічна клініка Giorno Dentale виконає будь-яку необхідну стоматологічну процедуру, щоб ваші зуби були здоровими, а посмішка привабливою!


Для запису на безкоштовну консультацію телефонуйте +38 (067) 522 41 41

Відгуки

Георгій

Я є пацієнтом цієї клініки більше року. Спершу зробив імплантацію одного зуба. Все було зроблено професійно, безболісно і бюджетно в порівнянні з іншими клініками в яких ставив імплант і робив фотополімерну реставрацію зубів. Тому на сьогоднішній момент встановив ще один імплант та відреставрував кілька зубів. Приємно був здивований різними акціями, 10% знижкою для пенсіонерів та гнучкою оплатою послуг. Однозначно лікуватимуся в цій клініці і завжди рекомендую всім своїм знайомим.

Віра

Дуже сподобалося лікування у Вероніки Володимирівни

Світлана

Хочу подякувати лікарю за чудову роботу. Дуже хороший лікар, уважний, чуйний, завжди на зв'язку, клініка розташована територіально зручно

Юрій

Для мене у клініки безліч переваг, від розташування до уважного ставлення. Лікуюсь тут уже другий рік, обслуговування, якість робіт, швидкість - за всіма параметрами клініка заслуговує на похвалу.
Більше відгуків

Клініки

вул. Пушкінська 20А

ПН-НД з 9:00 до 20:00

пр-т Героїв Сталінграда 4, корп. 6

ПН-НД з 9:00 до 20:00

вул. Сверстюка 6-А

ПН-НД з 9:00 до 20:00

вул. Автозаводська 99/4

ПН-НД з 9:00 до 20:00

вул. Шевченка 60, корп 18

ПН-НД з 9:00 до 20:00