Записатися на прийом

ua Укр

Нарощування зубів

за кращою ціною!

Записатися на безкоштовну консультацію

Регулярне відвідування стоматологічного кабінету, безумовно допоможе запобігти ряд проблем, пов'язаних з хворобами зубів. Але нерідко зуб втрачається або ламається через випадково отримані травми та від інших причин. Зламані або потріскані зуби зазвичай діагностуються при візуальному огляді. Спостереження найчастіше виробляються з використанням:

 • спеціалізованих мікроскопів,
 • сканерів,
 • або внутрішньоротових камер.

Іноді необхідно провести рентгенологічну діагностику: рентген або КТ (комп'ютерна томографія). Прогноз кожної терапії та використовуваної методики лікування строго залежить від того, які структурні елементи зуба порушені переломом або іншими типами ушкоджень. Але одне можна сказати напевно - реконструкція зубів найдієвіший метод відновлення посмішки. Які бувають способи, що зараз актуально й у скільки обійдеться нарощування зубів в Києві розглянемо далі.

Які показання для нарощування зубів

Очевидними показаннями чому варто наростити зуб - проблеми самого різного характеру, що виникають з рідними зубами. Поміж таких:

 • повна або часткова втрата зуба
 • відколи та втрата форми;
 • перелом зуба і так далі.

Важливо розуміти, що процедура нарощування передніх зубів в Києві доступна за ціною і є не стільки косметологічною процедурою, шоб повернути природну красу посмішки, як необхідність, викликана погіршенням жувальної функції. Але одне іншому не заважає!

Причини переломів зубів і методи реконструкції

Площина напруги або перелому може бути повністю над яснами та проходити через камеру пульпи, що пов'язано з потенційним некрозом. Також можливе виникнення:

 • відшарування кореня зуба;
 • хронічного пародонтиту;
 • руйнування кореня, що унеможливлює ендодонтичне пломбування.

Зламані як здорові, так і мертві зуби (де видалений нерв) піддаються відновленню. Якщо після закінчення лікування кореневих каналів залишаються стіни, слід враховувати, що існує підвищений ризик поломки зуба. Однак, коли вибита значна частина або зуб сильно пошкоджений через карієс, решту можна підпиляти й покрити коронкою. Вони не тільки захищають пошкоджений зуб від подальшого руйнування, але і покращують його естетичну цінність.

Зубні коронки найчастіше виготовляють з металів, смол і кераміки. Існують і інші методи, що дозволяють наростити втрачений або пошкоджений зуб, наприклад, нарощування на штифт, методи, що дозволяють формувати контур шляхом нанесення шарів спеціального матеріалу і не тільки. На кожному з найпопулярніших методів слід зупинитися окремо, для більш детального ознайомлення з можливостями сучасної медицини.

Бондинг - композитна пломба

Реконструкція зубів з використанням композитів називається бондинг (від англ. Bonding). Цей метод вважається універсальним, через те, що його можна використовувати при самих різних переломах. Зуби реконструюються з використанням композитної пластмаси. Композитна пломба - це неінвазивний метод реконструкції. Під час процедури зазвичай потрібно протравити емаль на поверхні слабкою кислотою. Порожнини заповнюються композитною смолою, а потім композит наноситься шарами та твердне.

Вініри в реставрації зубів

Вініри - це накладки, що прикріплюються до поверхні зубів та коронок, які є протезним доповненням до зубів з більшим ступенем пошкодження. Вінір можна наклеїти на передню частину зуба, змінивши його зовнішній вигляд. При гарному догляді вініри можуть зберігатися в порожнині рота пацієнта навіть протягом кількох десятків років. Перед накладенням вінірів зазвичай проводиться огляд, щоб оцінити естетичне враження пацієнта з точки зору кольору або форми накладок. Те ж саме і з іншими методами відновлення зубів, які істотно впливають на зовнішній вигляд зубного ряду. Відповідні вініри зазвичай виготовляються індивідуально в лабораторії, в той час, як пацієнт носить тимчасові накладки. При наступному відвідуванні фахівця їх знімають і замінюють на постійні.

Скловолокно

Інший метод - реконструкція зубів з використанням скловолокна, яке представляє собою матеріал, що відрізняється:

 • високою міцністю,
 • стійкістю до механічних пошкоджень
 • зберігає природну колірну палітру зубів.

Його особливості дозволяють використовувати скловолокно тільки в разі реставрації передніх зубів. Не рекомендується використовувати цей матеріал також, якщо у пацієнта неправильний прикус, тому що зуби не сидять щільно. Під час процедури в кореневий канал вводяться скляні волокна.

Чи можна наростити зуб на корінь?

Мабуть, одним з найбільш гострих питань, якими задається людина, яка втратила більшу частину зуба (до кореня) є вивчення можливості його відновлення. І це дійсно можливо, причому досить швидко і безпечно можна здійснити в стоматологічному кабінеті. Для тих, хто не часто звертався до стоматологів, є приємні новини. Зокрема, нарощування зуба на корінь:

 • довговічне;
 • безпечне;
 • безболісне;
 • виконується досить швидко.

Нарощування зламаного зуба - необхідний захід, оскільки такого роду травми досить болючі, і не дозволяють себе ігнорувати.

Нарощування передніх зубів

Нерідко нарощування передніх зубів проводять за допомогою технології пломбування. Метод досить ефективний і дозволяє сформувати дійсно природний зуб. Не менш популярні коронки.

В цей час використовуються такі зубні коронки:

 1. композит, який зазвичай має тимчасову функцію (композит швидше зношується і знебарвлюється),
 2. стандарт, тобто метал, облицьований порцеляною,
 3. керамічні коронки, відрізняються високою естетикою.

Коли відколотий або зламаний зуб оголює пульпу, можна провести лікування кореневих каналів; бактерії в роті можуть легко заразити його. Симптоми інфікованої пульпи включають чутливість зубів і зубний біль. У важких випадках звичайні набряк і запалення. Якщо не видалити інфіковану тканину пульпи, може захворіти весь зуб, і в кінцевому підсумку його доведеться виривати.

Лікування кореневих каналів - це інвазивна клінічна процедура, яка полягає у видаленні ураженої пульпи та дезактивації каналу перед його остаточним пломбуванням. Лікування кореневих каналів зазвичай проводиться в тих випадках, коли вибивається вся коронка зуба, але частина кореня залишається незайманою. У канал зламаного зуба міститься вкладка коронка-корінь, наприклад, зі скловолокна, щоб забезпечити підтримку коронки. В кінці його приклеюють спеціальним цементом. Зламаний зуб після лікування кореневих каналів зазвичай відновлюють умовно з використанням композитних матеріалів.

Рекомендується проводити процедуру з використанням:

 • коронок,
 • вкладок,
 • накладок і вінірів.

Коли зуб мертвий і він зламався на яснах, одним з методів лікування є використання коронок з протезною коронкою. У разі повної втрати зуба альтернативою є установка мостовидного протеза для відновлення відсутнього зуба. Однак при видаленні на місце відсутнього зуба встановлюється штифт, на якому зуб відновлюється з використанням таких матеріалів, як фарфор.

Вартість нарощування зубів в Києві

Естетичне нарощування зубів, лікування, відновлення - необхідні для нормальної життєдіяльності. Тому ціна нарощування зуба хоч і важливий фактор, але не повинен бути найголовнішим, коли мова йде про вибір найоптимальнішого рішення.

До найдешевших рішень відносяться композитні конструкції. Найдорожчі - імплантати та зубні протези. Використання сучасних методик формування форми зубів за допомогою методів 3D моделювання в цифровому середовищі також може збільшити вартість лікування, але істотно впливає на кінцевий комфорт.

☎️ Для запису на безкоштовну консультацію — телефонуйте (067) 522 41 41

 

Безкоштовна
консультація
стоматолога
он-лайн

Прайс

Весь прайс
 • Консультація стоматолога

  Акція
  400 грн. 0 грн.
  Записатися на прийом
 • Коронка металокерамічна

  Акція
  7500 грн. 6 375 грн.
  Записатися на прийом
 • Коронка цирконієва

  Акція
  8500 грн. 7 650 грн.
  Записатися на прийом
 • Коронка E-max

  Акція
  9500 грн. 8 550 грн.
  Записатися на прийом
 • Коронка тимчасова

  1000 грн.
  Записатися на прийом
 • Керамічні вініри

  Акція
  6000 грн. 4 800 грн.
  Записатися на прийом
 • Металева коренева вкладка

  2 500 грн.
  Записатися на прийом
 • Цирконієва вкладка

  5 200 грн.
  Записатися на прийом
 • Керамічна штифтова вкладка

  7 500 грн.
  Записатися на прийом
 • Реставрація зуба 1 типу складності (часткова реставрація)

  1 950 грн.
  Записатися на прийом
 • Реставрація зуба 2 типу складності (повна реставрація)

  2 800 грн.
  Записатися на прийом
 • Художня реставрація зубів (композитний вінір)

  3 800 грн.
  Записатися на прийом

Інші категорії послуг

Online консультація

Терапевтичні послуги

Профілактика

Діагностика

Відбілювання

Дитяча стоматологія

Видалення зубів

Імплантація зубів

Протезування зубів

Відновлення зубів

Ортодонтія

Гнатологія

Пародонтолог

Лікування зубів уві сні

Лікування під мікроскопом

Медичний центр Giorno

Лікарі

Єленський Віктор Юрійович

Єленський Віктор Юрійович

Досвід роботи: більше 14 років

Головний лікар клініки, стоматолог-ортопед, лікар вищої категорії

Детальніше
Записатися на прийом
Павленко Максим Олексійович

Павленко Максим Олексійович

Досвід роботи: більше 20 років

Стоматолог-ортопед, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри стоматології

Детальніше
Записатися на прийом
Тищенко Сергій Сергійович

Тищенко Сергій Сергійович

Досвід роботи: більше 13 років

Стоматолог-терапевт, хірург-імплантолог. Член Асоціації імплантологів України

Детальніше
Записатися на прийом
Ворона Віра Олегівна

Ворона Віра Олегівна

Досвід роботи: більше 9 років

Стоматолог-терапевт, пародонтолог

Детальніше
Записатися на прийом
Никонюк Святослав Вікторович

Никонюк Святослав Вікторович

Досвід роботи: більше 10 років

Стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед

Детальніше
Записатися на прийом
Семенів Андрій Васильович

Семенів Андрій Васильович

Досвід роботи: більше 4 років

Стоматолог-терапевт, ортопед

Детальніше
Записатися на прийом