Записатися на прийом

ua Укр

Терапевтичні послуги

Доступна ціна

та якісні послуги

Записатися на безкоштовну консультацію

Лікування каналів зуба

Пломбування зубів

Лікування карієсу

Періодонтит

Видалення нервів зуба

Лікування пульпіту

Лікування зубів у Києві в цілому, і в мережі стоматологічних клінік Giorno Dentale зокрема досягло такого високого рівня, що не варто відкладати похід до стоматолога на довгий термін.

У мережі клінік Giorno Dentale лікування зубів відбувається згідно з новими методиками, які докорінно відрізняються від тих, що використовували в пору нашого дитинства та нашої молодості.

Бажаєте мати здорові зуби? Зробіть перший крок – дізнайтесь більше про лікування зубів у Giorno Dentale

Мережа клінік Giorno Dentale використовує для лікування зубів обладнання останнього покоління, новітні технології та сучасні матеріали. Ми пропонуємо високоякісну терапію (гарантія на пломбу – 1 рік).

Її конкурентоспроможна вартість вигідно вирізняється в порівнянні з іншими стоматологічними центрами Києва. У нас ви отримаєте найповніший перелік послуг, який розв'язувати будь-яку проблему зі здоров'ям вашої зубощелепної системи.

Терапевтичне лікування зубів у стоматології Giorno Dentale

Дослідження показують, що основні причини захворювання ротової порожнини однакові для жителів різних регіонів України. Найпоширенішими є генетична схильність, погана екологічна ситуація, низькоякісна питна вода, одноманітний режим харчування, недотримання гігієнічних правил.

Терапевтичне лікування зубів у Giorno Dentale включає:

 • лікування карієсу - захворювання, що найчастіше зустрічається; причини його виникнення – патогенні бактерії, що знищують емаль зуба; лікувальні маніпуляції полягають у видаленні пошкодженої ділянки й пломбуванні порожнини, що утворилася
 • лікування пародонтиту – для пацієнтів пропонується унікальний комплексний пакет послуг:
 • підясенний скейлінг – професійне чищення кореневої поверхні зубів;
 • піскоструминне полірування (поверхневе та підясенне) апаратом EMS Air Flow Handy (Швейцарія);
 • антимікробна терапія лазером Helbo (Німеччина);
 • за необхідності можливе хірургічне втручання;
 • реставрації: показано за наявності сколів, тріщин, наявності плям на зубній емалі, стертості зубів;
 • естетичну стоматологію – відбілювання зубів за американською системою Beyond.

Тривалість кожної процедури безпосередньо з видом патології, ступенем її занедбаності, наявністю необхідних допоміжних дій. Рішення приймає лікар після первинної консультації та отримання ним даних діагностичного дослідження пацієнта.

Попередня консультація та діагностика

На первинній консультації лікар ознайомлюється з проблемою, проводить огляд, спрямовує на необхідну апаратну діагностику. Разом з її результатами пацієнт отримує індивідуальний план лікування із встановленими термінами та вартістю. При цьому обов'язково враховуються усі побажання пацієнта.

У стоматологічних клініках Giorno Dentale застосовується цілий комплекс діагностичних заходів:

 • ортопантомограма – базове дослідження обох щелеп, цифровий аналог рентгенівського знімка;
 • прицільна візіографія – інформативний знімок одного чи кількох зубів;
 • комп'ютерна томографія – тривимірний панорамний знімок, що дозволяє пошарово досліджувати кісткову тканину.

Лікування зубів без болю

У більшості людей візит до стоматологічного кабінету асоціюється з жахливим видом бормашиною, сильним дискомфортом і больовим синдромом. Сучасні профільні препарати, а також інноваційне обладнання дозволяють проводити лікування зубів атравматично та безболісно.

Для виключення хворобливих відчуттів при проведенні лікувальних маніпуляцій у клініках Giorno Dentale застосовують кілька видів анестезії:

 • місцева або аплікаційна – поверхневе знеболювання (не торкається глибоко лежачих тканин) за допомогою нанесення аерозолів або гелів; використовується для лікування нескладного карієсу, пульпіту, зняття зубного каменю, як попереднє зняття чутливості перед ін'єкцією;
 • інфільтраційна або глибока – ін'єкційне введення анестетика внутрішньокістково, під слизову оболонку, окістя; дозволяє абсолютно невідчутно для пацієнта проводити лікування каналів зуба та пульпи.

Для забезпечення безпеки та комфорту пацієнта лікарі обов'язково конкретизують відомості про наявність у нього алергії, значних серцевих патологій, захворювань судин, цукрового діабету.

Відсутність болю при лікуванні зубів залежить також від обладнання, що використовується. Досягти нового рівня стоматологічних маніпуляцій дозволяє застосування апарату Reciproc в ендодонтичному лікуванні каналів, лазерної терапії HELBO BLUE.

Вартість та гарантія на терапевтичне лікування зуба

Висококваліфіковані лікарі мережі клінік Giorno Dentale мають великі теоретичні знання і величезний практичний досвід. Регулярне відвідування семінарів, профільних стажувань дозволяють нашим стоматологам-терапевтам постійно підіймати рівень своєї кваліфікації, впроваджувати нові прогресивні методики лікування. Основне правило їхньої діяльності – грамотне та ефективне розв'язання стоматологічної проблеми пацієнта.

Впевненість у якості виконаної роботи та матеріалів дозволяє лікарям Giorno Dentale давати гарантії на свої послуги. Відповідно до чинних законодавчих актів МОЗ України встановлено гарантію на пломбу – 1 рік. У наших медичних центрах цей норматив визначено на 3 роки.

Крім того, у кожній клініці діє підвищений інфекційний контроль. Використовуваний інструментарій спочатку піддається потрійній обробці: механічними, хімічними засобами та ультразвуковою дезінфекцією. Далі кожен предмет, запакований у крафт-пакет, автоклавується. Така методика гарантує абсолютну стерильність інструментарію.

Ми доклали всіх зусиль, щоб гарантовано якісні стоматологічні послуги були доступні. Цінова складова лікування зубів залежить від багатьох факторів:

 • використовуваних матеріалів;
 • масштабу запального процесу та стадії розвитку захворювання;
 • необхідності та виду анестезії;
 • числа каналів хворого зуба;
 • розмірів та конфігурації каріозної порожнини.

Остаточна ціна за терапевтичне лікування зуба визначається лікарем після ретельно проведеного огляду, томографії, рентгенівського дослідження. При цьому пацієнт має можливість частково впливати на ціноутворення – йому надається на вибір різний матеріал для пломбування та препарати, що застосовуються.

Якщо лікування зубів не допоможе відновити зуб або стінки зуба досить тонкі рекомендуємо звернути увагу на встановлення коронок, а у разі повної втрати зуба – на послугу імплантації.

Всі наші клініки в Центрі Києва, на Оболоні, Лівобережній та на пл. Шевченка надають повний комплекс послуг сучасної стоматології.

 

☎️ Для запису на безкоштовну консультацію —⁣ телефонуйте (067) 522 41 41

 

Прайс

Весь прайс
 • Консультація стоматолога-терапевта

  Акція
  300 грн. 0 грн.
  Записатися на прийом
 • Пломба (все включено: матеріал, робота лікаря)

  850-1 550 грн.
  Записатися на прийом

Інші категорії послуг

Online консультація

Профілактика

Діагностика

Відбілювання

Дитяча стоматологія

Видалення зубів

Імплантація зубів

Протезування зубів

Відновлення зубів

Ортодонтія

Гнатологія

Пародонтолог

Лікування зубів уві сні

Лікування під мікроскопом

Медичний центр Giorno

Лікарі

Романова Наталія Миколаївна
Детальніше
Записатися на прийом
Шевчук Анастасія Валентинівна

Шевчук Анастасія Валентинівна

Досвід роботи: більше 8 років

Стоматолог-терапевт, пародонтолог

Детальніше
Записатися на прийом
Ворона Віра Олегівна

Ворона Віра Олегівна

Досвід роботи: більше 9 років

Стоматолог-терапевт, пародонтолог

Детальніше
Записатися на прийом
Лапко Артем Миколайович

Лапко Артем Миколайович

Досвід роботи: більше 4 років

Стоматолог-терапевт

Детальніше
Записатися на прийом
Дімова Марія Василівна
Детальніше
Записатися на прийом
Семенів Андрій Васильович

Семенів Андрій Васильович

Досвід роботи: більше 4 років

Стоматолог-терапевт, ортопед

Детальніше
Записатися на прийом