Записатися на прийом

ua Укр

Нейлонові зубні протези

Зубні протези

за кращою ціною!

Записатися на безкоштовну консультацію

Нейлонові протези - ціна, склад, особливості догляду та термін служби

В останні роки нейлонові полімери привертають увагу в якості основного матеріалу для зубних протезів. Нейлон - це загальна назва для деяких типів термопластичних полімерів, що належать до класу, відомому як поліаміди. 

Нейлон є кристалічним полімером. Цей кристалічний ефект пояснює недостатню розчинність нейлону в розчинниках, а також високу термостійкість і високу міцність у поєднанні з пластичністю. Крім того, було заявлено, що нейлонові матеріали мають інші переваги, включаючи:

 • вищу еластичність, ніж звичайні теплополімеризації смоли
 • токсикологічна безпека для пацієнтів з алергією на мономер смоли та метал
 • використання термогенерації замість хімічної полімеризації для контролю усадки при полімеризації та пов'язаної з нею деформації.

Термін служби нейлонових зубних протезів складає близько 15 років і більше.

Фото нейлонових зубних протезів.

Нейлонові зубні протези мають унікальні переваги в порівнянні з традиційним акриловим протезом.

Подивімося на них в деталях:

 1. Нейлонові зубні протези чіпляються за ясна і не вимагають зубного клею або металевих застібок, щоб утримувати їх на місці.
 2. Ультра легкі та тонкі протези. Товщина матеріалу може варіюватися від 0,6 мм до 1,8 мм, тому кожен нейлоновий протез в п'ять разів легше стандартного зубного протеза і навіть більше в порівнянні з частинами, відлитими з металу.
 3. Потенційно небиткий. Нейлонова основа робить протези гнучкими, тому вони можуть добре поглинати випадкове падіння на землю під час домашньої гігієни порожнини рота.
 4. Протиалергічні та біосумісні. Поліаміди (також відомі як термопластична нейлонова смола) не містять бісфенолу (BPA), тому вони є найбільш біосумісним матеріалом для виготовлення стоматологічних смол. Поліамідні протези є прийнятною альтернативою для пацієнтів, які страждають від алергії на акрил або деякі метали, такі як хром і кобальт, які використовуються в рамках традиційних часткових зубних протезів.
 5. Зручна і відмінна естетика. Гнучкі переваги створюють зручність. Нейлонові протези пристосовуються до постійного руху і гнучкості в роті.
 6. Завдяки м'яким матеріалам нейлонові протези не викликають роздратування ясен. Оскільки навколо ваших природних зубів немає металевих застібок, вони практично непомітні.
 7. Колір основного матеріалу поєднується з природним кольором ясен в роті. Ніхто не виявить, що ви носите нейлонові зубні протези.
 8. Нейлонові протези завжди мають тенденцію повертатися до своєї первісної форми

Етапи виробництва нейлонових зубних протезів

Для виконання протезів потрібно кілька етапів, зазвичай для виготовлення зубних протезів потрібно мінімум 4 відвідування і близько 3-6 тижнів.
Процес виготовлення починається з попереднього відбитка зубів пацієнта, який зазвичай робиться воском. Створюючи відбиток, стоматолог тисне на м'які тканини, щоб імітувати силу укусу, і розширює межі форми до суміжних беззубих областей, щоб протези краще адаптувалися до ясен.

Стоматологічна лабораторія відправить макет вашого зубного протеза, який включає в себе набір попередньо виготовлених пластикових зубів, покритих воском, щоб переконатися, що ви задоволені загальним кольором, зовнішнім виглядом, посадкою і відчуттям зубного протеза.

Якщо потрібні якісь зміни, можуть знадобитися додаткові приймальні зустрічі. Після того, як нейлоновий зубний протез буде зроблений, він буде відправлений назад в лабораторію для створення остаточного зубного протеза. При необхідності стоматолог внесе корективи в посадку і прикус, потім фінальне полірування та установка.

Скільки коштує нейлоновий зубний протез

Ціна нейлонових зубних протезів може варіюватися від безпосередніх, повних і часткових зубних протезів. Ще грає роль, якщо зубний протез призначений для однієї дуги або для обох.

Як доглядати за нейлоновим зубним протезом?

Щоб звести до мінімуму появу плям, щодня ретельно очищайте зубні протези, щоб видалити бактерії з їжі і зубний наліт. Використовуйте для чищення м'які зубні щітки, що запобіжить постійне фарбування зубних протезів і збереже здоров'я вашого рота.
Зволожите щітку і нанесіть неабразивну зубну пасту, почистьте кожну поверхню, всередині і зовні, акуратно витираючи. Різні засоби для чищення зубних протезів можна безпечно використовувати (слідуючи інструкціям виробника) для видалення більшості плям. Після ретельного ополіскування зубних протезів, замочіть їх в очисному розчині на водній основі на ніч.

Найчастіші питання по нейлонових зубних протезах

Які недоліки нейлонових протезів?

Гнучка основа більш схильна до накопичення бактерій, ніж жорстка основа. Знімайте зубні протези кожен день і чистите їх зубною щіткою і теплою водою, щоб зберегти їх свіжість, і промивайте рідиною для полоскання рота.

Чи можу я відбілити мої зубні протези?

Не рекомендується намагатися «відбілити» ваші зубні протези так, як ви це робите з натуральними зубами, оскільки вони нейлонові та не будуть «відбілюватися» таким же чином. Проте, щоб звести до мінімуму фарбування, не забувайте щодня правильно чистити протези, щоб видалити залишки їжі та наліт. Чистка допоможе запобігти постійне фарбування нейлонових зубних протезів і збереже здоров'я всієї ротової порожнини.

☎️ Для запису на безкоштовну консультацію — телефонуйте (067) 522 41 41

 

Безкоштовна
консультація
стоматолога
он-лайн

Прайс

Весь прайс
 • Консультація стоматолога-ортопеда

  Акція
  300 грн. 0 грн.
  Записатися на прийом
 • Знімний акриловий протез (1 щелепа)

  Акція
  4000 грн. 3 000 грн.
  Записатися на прийом
 • Знімний нейлоновий протез (1 щелепа)

  6 000 грн.
  Записатися на прийом
 • Бюгельний протез (1 щелепа)

  12 000 грн.
  Записатися на прийом
 • Нейлоновий мікропротез (1-3 зуба)

  1 700 грн.
  Записатися на прийом
 • Пакет ортопедичний мікропротез (огляд, анестезія, стерильний набір, підготовка зуба під протез, 2 відбитки, реєстрація прикусу, фіксація протеза)

  1 100 грн.
  Записатися на прийом
 • Незнімний акриловий протез

  Акція
  40000 грн. 34 000 грн.
  Записатися на прийом
 • Незнімний зубний протез на 4 імплантах на 1 щелепу “Під ключ”

  Акція
  100000 грн. 85 000 грн.
  Записатися на прийом
 • Незнімний зубний протез на 6 імплантах на 1 щелепу “Під ключ”

  Акція
  160 000 грн. 136 000 грн.
  Записатися на прийом

Інші категорії послуг

Online консультація

Терапевтичні послуги

Профілактика

Діагностика

Відбілювання

Дитяча стоматологія

Видалення зубів

Імплантація зубів

Протезування зубів

Відновлення зубів

Ортодонтія

Гнатологія

Пародонтолог

Лікування зубів уві сні

Лікування під мікроскопом

Медичний центр Giorno

Лікарі

Єленський Віктор Юрійович

Єленський Віктор Юрійович

Досвід роботи: більше 14 років

Головний лікар клініки, стоматолог-ортопед, лікар вищої категорії

Детальніше
Записатися на прийом
Павленко Максим Олексійович

Павленко Максим Олексійович

Досвід роботи: більше 20 років

Стоматолог-ортопед, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри стоматології

Детальніше
Записатися на прийом
Тищенко Сергій Сергійович

Тищенко Сергій Сергійович

Досвід роботи: більше 13 років

Стоматолог-терапевт, хірург-імплантолог. Член Асоціації імплантологів України

Детальніше
Записатися на прийом
Никонюк Святослав Вікторович

Никонюк Святослав Вікторович

Досвід роботи: більше 10 років

Стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед

Детальніше
Записатися на прийом