Записатися на прийом

ua Укр

Протезування зубів

Зубні протези

за кращою ціною!

Записатися на безкоштовну консультацію

Знімні протези

Акрилові зубні протези

Нейлонові зубні протези

Бюгельні протези

Незнімний протез на 4 імплантах

Незнімний протез на 6 імплантах

Мостоподібні зубні протези

Незнімне протезування на імплантах

Протезування зубів в Києві варто розглядати в разі, якщо у вас відсутні кілька зубів в ротовій порожнині. Справа в тому, що при відсутності одного або декількох зубів, може змінитися прикус і деформуватися щелепний суглоб.

Причиною необхідності протезування стає погіршення надходження крові в ясна, шкідливі звички, можливо погане харчування або кліматичні умови. Це призводить до тому, що в процесі життя, орієнтовно до 30-35 років ми спостерігаємо погіршення стану здоров’я зубів. Їх часткова або повна втрата, відколи і надломи. Ці проміжки і прогалини зубів впливають на зовнішній вигляд, посмішку і стан здоров'я в цілому.

При втраті одного, декількох або всіх зубів сучасна стоматологія пропонує повне відновлення зубів за допомогою протезування. У клініці Giorno Dentale протезування зубів Київ - це гарантія Вашої ідеальної здорової посмішки.

Протезування зубів в Києві є досить популярною послугою, яка користується попитом у пацієнтів. З часом, в Києві з'являється все більше клінік, які надають послуги з протезування зубів, але далеко не кожна з них може дотримати якість і помірну вартість послуги.
 
Стоматологічна клініка Giorno Dentale надає дану медичну послугу на найвищому рівні зберігаючи якість послуги для пацієнтів на міжнародному рівні.

Протезування зубів - відновлення функції і естетики зубного ряду

Протезуванням зубів і відновленням жувальної ефективності займається стоматолог-ортопед. Саме він може визначити показання до того чи іншого виду протезування. На сьогоднішній день, перед ортопедичної стоматологією стоїть завдання не тільки відновити функцію зуба, щоб пацієнт міг нормально пережовувати їжу. Естетика є одним з найважливіших критеріїв майбутньої ортопедичної конструкції.

Більш того, часто саме незадоволеність зовнішнім виглядом зубів змушує пацієнтів звертатися до стоматологів для протезування зубів з метою досягнення більш оптимальної естетики. Сучасні технології дозволяють стоматологам-ортопедам мережі клінік Giorno Dentale домагатися хороших результатів, при яких реставрації на зубах будуть виглядати гарно та природно.

Навіщо потрібно протезування зубів?

Протезування зубів показано в першу чергу пацієнтам, у яких:

 • відсутні зуби
 • ендодонтично проліковані зуби
 • високий коефіцієнт втрати тканин «живого» зуба
 • естетично незадовільний вигляд зубів
Для повного відновлення зубів в мережі клінік сучасної стоматології Giorno Dentale в Києві ми використовуємо знімні і незнімні види зубного протезування.
 

Види зубних протезів та критерії їх вибору

Знімні зубні протези - це ортопедичні конструкції, які пацієнт може застосовувати при частковій або повній втраті зубів. Вони виготовляються в зуботехнічній лабораторії спеціально під пацієнта з урахуванням особливостей його ротової порожнини.

Переваги знімних зубних протезів:

 • вартість - знімні зубні протези значно дешевше
 • швидкість виробництва зубних протезів
 • швидкість установки зубних протезів

У знімних зубних протезів є ряд мінусів - вони вимагають регулярного догляду, складні в фіксації на нижній щелепі і при первинному використанні мають властивість трохи натирати ясна.

Види знімних зубних протезів, які ми використовуємо в мережі клінік

 1. частково-знімні зубні протези кріпляться за допомогою кламерів або аттачменов, тому встановити їх можна тільки на щелепу, на якій ще є кілька здорових зубів.
 2. умовно-знімні зубні протези фіксуються за допомогою гвинтів або на стоматологічний цемент. Цей тип конструкції пацієнт може зняти не самостійно, а тільки в стоматологічному кріслі. З особливостей: коли необхідний знімний протез на один зуб - це єдино вірний варіант.
 3. повністю знімні зубні протези фіксуються за допомогою присосок, або накладаються на клей. Їх дуже просто знімати і встановлювати самостійно.

Види знімних зубних протезів виходячи з матеріалів, з яких їх виробляють в мережі нашої клінік "Giorno Dentale":

 • Іммедіатпротези. Це тимчасові конструкції, які використовуються для заміщення одного зуба (або декількох) у роті людини на період проведення необхідних маніпуляцій з виготовлення та підготовці постійного зубозаміннного протезу. Як приклад такої конструкції можна привести протез під назвою «метелик». Він призначений для відновлення естетики в місці втрати одного зуба. Період носіння іммедіатпротези становить кілька місяців. Протезіруют елемент повинен регулярно вилучатись з рота для проведення гігієнічних процедур, жувальна навантаження на таку конструкцію повинна бути мінімальною.

 • Пластинкові (акрилові) часткові знімні конструкції. Такі зубні протези (за аналогією зі знімною конструкцією з акрилової пластмаси, замінюють всі зуби) кріпляться в роті людини на основі створення ефекту вакууму. Вони не дуже пластичні і перший час можуть натирати ясна.

 • Знімні зубні протези на основі нейлону. Знімні конструкції даного плану еластичні і завдають менше дискомфорту, ніж зубозамінні елементи з пластмаси. Пацієнти, які використовують такий вид зубного протезування, можуть не виймати конструкцію на ніч з рота. Але нейлонове зубне протезування, за рахунок зайвої м'якості і еластичності, прискорює процес атрофії кісткової тканини.

 • Бюгельні зубні протези. Знімні зубозамінні елементи, конструкція яких має в основі металеву дугу. Такі протези надійно кріпляться до сусідніх зубів за допомогою гачків (кламерів) або замків (аттачменті). Одна частина замкового елемента знімних конструкцій з аттачментами знаходиться на самому зубний протез, а друга - кріпиться на внутрішній стороні опорного зуба. Тому моделі таких зубних протезів виглядають естетично. Бюгель має меншу площу, надійно кріпиться в роті, термін його служби складає 7-10 років.

Вибираючи знімний зубний протез для відновлення функцій зубів слід розглянути всі вище перераховані варіанти і зважити всі плюси і мінуси.
 

Основні правила догляду за знімними зубними протезами:

 • Після їжі зубний протез обов'язково виймається з рота і промивається під проточною водою, порожнину рота ретельно прополіскують.

 • Знімна конструкція потребує щоденної обробки дезінфікуючими засобами

 • Пацієнтам із зубними протезами не рекомендуємо їсти тверду і в'язку їжу, зловживати жувальною гумкою.

 • Не піддавайте конструкцію механічного впливу, оберігайте від ударів і падінь.

Незнімні зубні протези - до них відносяться всі види конструкцій, які фіксуються лікарем в стоматології.

Сучасні способи незнімного зубного протезування, які ми використовуємо в мережі клінік Giorno Dentale дозволяють вирішити, практично будь-яке завдання для пацієнта при відсутності зубів. Наші фахівці регулярно проходять навчання у провідних світових і європейських фахівців і цей досвід застосовують у нас в клініках.

Види незнімних протезів:

 1. Коронки - вид незнімних зубних протезів, які використовуються для усунення дефекту відсутності одного або декількох зубів. Основні види коронок - металокерамічні, суцільнокерамічні і керамічні коронки на основі діоксиду цирконію. Вони відрізняються за вартістю, матеріалами і використовуються стоматологами-ортопедами індивідуально з огляду на особливості встановлення. Наприклад, металокерамічні коронки дешевше за ціною, але є ризик реакції ясен на коронку і необхідність видалення нерва.

 2. Мостовидні зубні протези - це вид незнімного зубного протезування, в сучасній стоматології використовується на імплантатах. Зручний спосіб відновлення зубів при відсутності від 2-6 зубів. Мостовидні протези встановлюються на 2-3 імплантатах.

 3. Вкладки - незнімний вид зубного протезування, при якому пацієнт втратив значну частину зуба, але його можна відновити «як конструктор» додавши вкладку.

 4. Імпланти - це сучасний вид відновлення зубів «під ключ» з використанням титанових гвинтів, які дозволяють відновити як відсутність одного, декількох або повністю всіх зубів. Повне протезування на імплантатах проводимо в мережі клінік сучасної стоматології на основі міжнародних протоколів операцій All on 4 (Все на 4) і All on 6 (Все на 6)

 5. Вініри - один з видів протезування зубів. Вони являють собою тонкі керамічні пластинки, які виготовляються в лабораторії. При обробці передніх зубів під вініри, ортопед прибирає невелику кількість твердих тканин (до 2 мм). Перед обробкою зубів безпосередньо під вініри, лікар, технік і пацієнт визначаються з майбутньою формою зубів, «приміряючи» воскові або пластмасові вініри (mock-up).

 6. Люмініри - це вид вінірів, який вперше вигадали у США для того, щоб не проводити обточування зубів пацієнтам для усунення косметичних дифектов зони посмішки.

Переваги протезування зубів в мережі клінік сучасної стоматології Giorno Dentale

 • Нам довірили свої посмішки більше 50 тис. пацієнтів
 • Бюджет лікування завжди узгоджуємо і підбираємо під пацієнта
 • Сучасні підходи до лікування пацієнтів
 • Лікарі вищої категорії
 • Сучасне обладнання
 • Дотримання міжнародних і українських стандартів санітарно-гігієнічних норм.
 

Основні питання, які задають пацієнти про протезування зубів

Як вибрати вид протезування зубів?

Як правило вид протезування Вам пропонує лікар під час консультації. Дуже важливо переглянути порожнину рота і зробити комп'ютерною томографію, таким чином лікар-стоматолог побачить нюанси можливості відновлення відсутності зуба одного або декількох. За стандартами роботи в мережі клінік Giorno Dentale ми пропонуємо кілька варіантів плану лікування пацієнту, і він вже обирає оптимальний.

Чи потрібно видаляти нерв при протезуванні зубів?

Нерв здорового зуба не завжди потрібно видаляти. Якщо це не потрібно, наприклад, при невеликому обточуванні. У будь-якому випадку, ми намагаємося зберегти максимально всі здорові зуби при операціях протезування.

Як часто необхідно міняти зубні протези?

Знімні зубні протези рекомендуємо міняти кожні 4 роки, а ось незнімні залежать від типу протезування в основному за стандартом 10 років. Однак при коректному догляді і професійній гігієні термін їх використання може бути, практично пожиттєвим.

Чи довго буде йти звикання до зубних протезів?

До знімних протезів звикають від 2-3 міс., А ось до незнімних протезів, практично за перші 7-14 днів.

А що трапитися, якщо втрачені зуби не відновити?

Як правило тут є кілька ризиків. Перший ризик — це підвищення вірогідності захворювання шлунково-кишкового тракту. Оскільки їжа буде потрапляти в шлунок погано пережованою, що з часом призведе до захворювання. Другий ризик — це втрата інших зубів через зсув їх в сторону втраченого зуба і з часом буде призводити до їх розхитування. Третій ризик — це запалення щелепно-лицьового суглоба з порушенням прикусу й мови. Четвертий ризик - це передчасне старіння обличчя.

 

☎️ Для запису на безкоштовну консультацію — телефонуйте (067) 522 41 41

 

Прайс

Весь прайс
 • Консультація стоматолога-ортопеда

  Акція
  300 грн. 0 грн.
  Записатися на прийом
 • Знімний акриловий протез (1 щелепа)

  Акція
  4000 грн. 3 000 грн.
  Записатися на прийом
 • Знімний нейлоновий протез (1 щелепа)

  6 000 грн.
  Записатися на прийом
 • Бюгельний протез (1 щелепа)

  12 000 грн.
  Записатися на прийом
 • Нейлоновий мікропротез (1-3 зуба)

  1 700 грн.
  Записатися на прийом
 • Пакет ортопедичний мікропротез (огляд, анестезія, стерильний набір, підготовка зуба під протез, 2 відбитки, реєстрація прикусу, фіксація протеза)

  1 100 грн.
  Записатися на прийом
 • Незнімний акриловий протез

  Акція
  40000 грн. 34 000 грн.
  Записатися на прийом
 • Незнімний зубний протез на 4 імплантах на 1 щелепу “Під ключ”

  Акція
  100000 грн. 85 000 грн.
  Записатися на прийом
 • Незнімний зубний протез на 6 імплантах на 1 щелепу “Під ключ”

  Акція
  160 000 грн. 136 000 грн.
  Записатися на прийом

Інші категорії послуг

Online консультація

Терапевтичні послуги

Профілактика

Діагностика

Відбілювання

Дитяча стоматологія

Видалення зубів

Імплантація зубів

Відновлення зубів

Ортодонтія

Гнатологія

Пародонтолог

Лікування зубів уві сні

Лікування під мікроскопом

Медичний центр Giorno

Лікарі

Єленський Віктор Юрійович

Єленський Віктор Юрійович

Досвід роботи: більше 14 років

Головний лікар клініки, стоматолог-ортопед, лікар вищої категорії

Детальніше
Записатися на прийом
Павленко Максим Олексійович

Павленко Максим Олексійович

Досвід роботи: більше 20 років

Стоматолог-ортопед, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри стоматології

Детальніше
Записатися на прийом
Тищенко Сергій Сергійович

Тищенко Сергій Сергійович

Досвід роботи: більше 13 років

Стоматолог-терапевт, хірург-імплантолог. Член Асоціації імплантологів України

Детальніше
Записатися на прийом
Никонюк Святослав Вікторович

Никонюк Святослав Вікторович

Досвід роботи: більше 10 років

Стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед

Детальніше
Записатися на прийом