- Головна
- Послуги
- Гнатологія
- Міофункціональний апарат LM-Активатор
Міофункціональний апарат LM-Активатор
LM-Activator є ортодонтичним апаратом для раннього лікування — він допомагає зубам прийняти правильне положення при прорізуванні.
Стандартні апарати мають форму, що відповідає ідеальній оклюзії, та випускаються у різних розмірах. Комбінації моделей дозволяють підібрати потрібний ЛМ Активатор для конкретного пацієнта.
Для чого використовується LM-активатор
Використання апарату сприяє:
-
програмуванню правильного положення постійних зубів при прорізуванні
-
формуванню фізіологічної оклюзії зубних рядів
-
оптимізації функції м'язів
-
зростанню щелепи
Види LM-активаторів
-
По висоті розрізняють низький та високий різновид. У низької моделі ширші показання до застосування, а висока спеціалізована. Вона призначена для відкритого прикусу. Крім збільшених бортів, у такого LM-активатора потовщені бічні ділянки стінок в інших премолярів і молярів.
-
По довжині в наявності короткі та довгі ЛМ-активатори. Апарат часто призначається дітям, у яких ще не прорізались так звані «сімки». Якщо частини молярів немає і носити довгу модель незручно, тому застосовують укорочену.
-
За розмірами LM-активатори діляться для зручності носіння. Щоб вибрати відповідний пристрій, лікар користується спеціальною лінійкою LM-OrthoSizer. Вона допомагає розрахувати розмір між другим різцем і іклом та визначити, який виріб потрібен пацієнту.
Догляд за LM-активатором
Після кожного використання lm-активатор бажано промивати у проточній теплій воді.
ЛМ-активатори виготовлені з біосумісного силікону. Жорсткість матеріалу підбиралася таким чином, щоб трейнер не розжовувався і не викликав сильного дискомфорту при носінні через надмірну жорсткість апарату
Маленькі пацієнти швидко адаптуються до даного апарату, оскільки LM-активатор має збільшену лінгвальну кромку, що дозволяє йому краще утримуватись у роті під час сну; крім того, трейнер має отвори, які дають можливість використовувати апарат навіть при утрудненому носовому диханні; силікон не змінює колір під час носіння.
Показання для застосування LM-активатора
-
скупченість зубів в області різців та ікол
-
ротація різців та ікол
-
деталізація та положення зубів після лікування брекет-системою
-
відкритий прикус
-
дистальний прикус
-
перехресний прикус
Протипоказання до застосування LM-активатора
-
мезіальний прикус;
-
зміщення серединної лінії, що перевищує 3 мм;
-
дуже тонка верхня зубна дуга.
Як відбувається лікування з LM-активатором
-
Час лікування. У більшості випадків рекомендується розпочинати лікування в ранньому змінному прикусі до прорізування верхніх різців. Найкращі результати при корекції перехресного прикусу досягаються, якщо лікування починається на етапі прорізування зубів. З урахуванням зростання кісток щелепно-лицьової області у дітей під час лікування необхідно задіяти від двох та більше апаратів.
-
Активне лікування. ЛМ-активатор необхідно застосовувати щоночі під час сну. Якщо лікування розпочато після прорізування верхніх постійних зубів у фронтальній групі, рекомендується носити його протягом двох годин на день, на додаток до нічного носіння.
Денне носіння має продовжуватися до виправлення неправильного прикусу. Загальний час денного носіння може бути розділений на періоди по 30 хвилин (під час перегляду телевізора, відеоігор або виконання домашнього завдання).
Зуби мають бути щільно закріплені в апараті, губи мають бути закриті. Сильне накушування, жування, стискання або скрегіт зубами може призвести до пошкодження апарата, тому таких дій потрібно уникати.
Другий прийом у лікаря має бути призначений через 4-5 тижнів після початку носіння. Наступні прийоми повинні проводитись кожні 10-12 тижнів на етапі активного носіння. -
Ретенційний період. Закінчення етапу активного носіння залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. У більшості випадків лікування може бути завершено, коли нижні ікла займають правильне положення та лінгвальний ретейнер може бути закріплений на нижній дузі.
Якщо пацієнт має передумови для ретрузії або глибокого прикусу, нічне носіння слід продовжувати до закінчення пубертатного періоду росту. Під час ретенційного періоду лікаря слід відвідувати кожні 6 місяців.
Будь-яке ортодонтичне втручання має бути засноване на аналізі зубощелепної, скелетної та функціональної характеристик, а також з урахуванням індивідуальних характеристик зростання пацієнта для забезпечення належного та безпечного лікування.
☎️ Для запису на безкоштовну консультацію — телефонуйте (067) 522 41 41
Безкоштовна
консультація
стоматолога
он-лайн

Прайс
Весь прайс-
Консультацiя гнатолога
600 грн.Записатися на прийом -
Діагностика дисфункції СНЩС
1 000 грн.Записатися на прийом -
Індивідуальна капа Брукс чекер
2 500 грн.Записатися на прийом -
Міографія жувальних м'язів
3 500 грн.Записатися на прийом -
Суглобова шина Aqualizer
3 000 грн.Записатися на прийом -
Суглобова шина Aqua Splint
4 400 грн.Записатися на прийом -
Індивідуальна спортивна капа
6 000 грн.Записатися на прийом -
Індивідуальна спортивна капа (армована)
6 500 грн.Записатися на прийом
Лікарі

Ганчук Вероніка Володимирівна
Досвід роботи: більше 8 років
Стоматолог-ортодонт, гнатолог. Президент Асоціації Цифрової Ортодонтії