Записатися на прийом

ua Укр

Дитяча стоматологічна поліклініка Київ Оболонь

Дитячий лікар-стоматолог

Записатися на безкоштовну консультацію

Здорова дитяча посмішка є запорукою щасливого дитинства дитини. Дитяча стоматологія оболонського району представлена мережею клінік Giorno Dentale, які розташовані в місті Київ, Оболонь.

Надаючи високу якість стоматологічних послуг, Ми зможемо подбати про білосніжної усмішки вашої дитини й зберегти здоров’я зубів на належному рівні.

ДЕКІЛЬКА РЕКОМЕНДАЦІЙ ДИТЯЧОГО СТОМАТОЛОГА ТУРБОТЛИВИМ БАТЬКАМ

Основна стратегія дитячих відділень мережі клінік Giorno Dentale – відвідування стоматологічного кабінету не повинно пробуджувати у дитини негативну реакцію. Тому важливе побажання батькам, які піклуються про здоров’я своїх дітей – познайомте малюка зі стоматологом задовго до виникнення у нього зубного болю. Не забувайте, що сучасна дитяча стоматологія допоможе зберегти здоров’я зубів і красу посмішки вашої дитини з раннього віку.

ЧОМУ ВАЖЛИВО ЛІКУВАТИ ТИМЧАСОВІ ЗУБИ?

Необхідно розуміти, що тимчасові (молочні) зуби на відміну від постійних частіше схильні до різних захворювань. Найпоширенішим є карієс, розвивається практично безсимптомно. Регулярні профілактичні огляди дозволять уникнути ситуації, коли ви приводите дитину полікувати зуб, а його вже потрібно видаляти.

Позиція деяких батьків – «навіщо лікувати молочні зуби, адже вони все одно випадуть, а на цьому місці виростуть корінні» неправильна і небезпечна. Причини необхідності своєчасної санації порожнини рота юних пацієнтів:

 • патологічні процеси в тимчасових зубах охоплюють також і постійні, які з’являються вже пошкодженими;
 • передчасна втрата тимчасових зубів спричинює розвиток неправильного прикусу, трансформування лицьового скелета, виникнення істотних проблем з промовою;
 • з втратою молочних зубів у дитини погіршується пережовування їжі і як результат – проблеми з травленням.

Дитяча стоматологія у Києві

ПЕРШЕ ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО СТОМАТОЛОГА

Початковий візит до лікаря-стоматолога доцільний, коли прорізуються перші зуби (вік малюка близько 6 місяців). Таке відвідування особливо важливо для маленьких пацієнтів, які часто користуються пляшкою (наприклад, при штучному вигодовуванні). Підвищена увага пояснюється великою ймовірністю появи у них «пляшкового карієсу», швидко і безболісно розвивається до 8 місяців.

Перше відвідування дитячого стоматолога передбачає:

 • поради лікаря по правильному чищенню зубів;
 • індивідуальний підбір гігієнічних засобів по догляду за порожниною рота;
 • огляд ротової порожнини, перевірку правильності прикріплення вуздечок губ і язика (при наявності аномалій – корекція тяжів);
 • раннє виявлення карієсу.

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ УСПІХ ВІЗИТУ ДО СТОМАТОЛОГА?

Для того, щоб відвідування стоматолога пройшло добре і принесло мінімальний стрес не тільки дитині, але і дорослим, батькам необхідно дотримуватися певних правил:

 1. приводити дитину на профілактичні огляди, щоб він запам’ятав, що відвідування лікаря – це не страшно і не вередував, якщо знадобиться лікувальна допомога;
 2. малюки найбільше сприймають казкову або ігрову інформацію (наприклад, про добру зубну фею або супергероя); в такій формі поясніть правила поведінки (сидіти спокійно, рівно, слухати лікаря);
 3. вашу розповідь про майбутній візит не повинен містити фраз: «не треба боятися, тобі буде зовсім не боляче», «ти навіть не відчуєш укол – немов комарик вкусив», «це зовсім не страшно – лікар швидко видалить зубик спеціальними щипцями»; дитина на рівні підсвідомості негативно реагує на слова «боляче», «укол» та ін., а значить страх тільки посилиться;
 4. основна мета підготовки – вселити в дитини усвідомлення важливості відвідування стоматолога: зберегти зубки здоровими і красивими.
 5. зі свого боку, доброзичливі лікарі Giorno Dentale, добре знайомі з дитячою психологією, обов’язково встановлять дружні відносини з вашою дитиною, усунуть його ймовірні страхи.

Дитячий лікар стоматолог Київ - Оболонь, Шевченківський район

ПОСЛУГИ ДИТЯЧОГО ЛІКАРЯ-СТОМАТОЛОГА

Дитяча стоматологія є одним з основних напрямків в мережі клінік Giorno Dentale. Всі процедури в дитячих відділеннях Giorno Dentale проводяться відповідно до новітніх методик лікування, з використанням безпечних витратних матеріалів та інноваційного обладнання. Маленьким пацієнтам надаються послуги:

 

☎️ Для запису на безкоштовну консультацію — телефонуйте (067) 522 41 41

 

Безкоштовна
консультація
стоматолога
он-лайн

Прайс

Весь прайс
 • Консультація дитячого стоматолога

  Акція
  290 грн. 0 грн.
  Записатися на прийом
 • Адаптаційний візит

  300 грн.
  Записатися на прийом
 • Пломба

  800-1200 грн.
  Записатися на прийом
 • Видалення молочного зуба 1 тип

  480 грн.
  Записатися на прийом
 • Видалення молочного зуба 2 тип

  850 грн.
  Записатися на прийом
 • Видалення молочного зуба 3 тип

  1300 грн.
  Записатися на прийом
 • Чистка пастою (KERR) та полірування

  450 грн.
  Записатися на прийом
 • Фторування Bifluoride 1 зуб

  Акція
  180 грн. 150 грн.
  Записатися на прийом
 • Фторування зубів Paro Amin 1 щелепа

  Акція
  800 грн. 700 грн.
  Записатися на прийом
 • Коронка металева дитяча (встановлення)

  920 грн.
  Записатися на прийом

Інші категорії послуг

Online консультація

Терапевтичні послуги

Профілактика

Діагностика

Відбілювання

Дитяча стоматологія

Видалення зубів

Імплантація зубів

Протезування зубів

Відновлення зубів

Ортодонтія

Гнатологія

Пародонтолог

Лікування зубів уві сні

Лікування під мікроскопом

Медичний центр Giorno