Записатися на прийом

ua Укр

Дитяча стоматологія

Дитячий лікар-стоматолог

Записатися на безкоштовну консультацію

Лікування молочних зубів

Видалення молочних зубів

Рекомендації перед наркозом

Дитяча стоматологічна поліклініка Київ Оболонь

Дитяча ортодонтія

Лікування молочних зубів під наркозом

Мережа стоматологічних клінік Giorno dentale – надають послуги дитячої стоматології у Києві. У нас кваліфіковані та сертифіковані лікарі, які допоможуть дитині та із зубками та з формуванням коректного прикусу.

Дитяча стоматологія Київ на Оболоні

Дитяча стоматологія у Києві на Оболоні представлена ​​двома кабінетами стоматологічної клініки Giorno Dentale. Тут для Вашої дитини створено всі умови для комфортного відвідування. В ідеалі про перший візит до дитячого стоматолога необхідно подбати у 6-8 місячному віці дитини. У цей період лікар подивиться перші зубки і визначить чи розвивається добре.

Подальше відвідування стоматолога можливе вже за більш дорослого віку. Перед відвідуванням часто дуже ефективно провести адаптаційний візит. Лікар в ігровій формі розповість про процес лікування та догляду за зубами.

Дитяча стоматологія Шевченківський район, Київ

Якщо Ви шукаєте дитячу стоматологію у Шевченківському районі Києва – то тут, так само створено комфортні умови для прийому дітей стоматологом. Є комп'ютерний томограф для панорамного знімка та дитячий стоматологічний кабінет.

Під час візиту до дитячого стоматолога у Києві важливо підготувати дитину до процедури, можливо провести консультацію з лікарем чи взяти участь у нашій щорічній програмі з безкоштовного огляду дітей «Здорова посмішка нації».

Декілька рекомендацій дитячого стоматолога

Основна стратегія дитячих відділень мережі клінік Giorno Dentale – відвідування стоматологічного кабінету не повинно пробуджувати у дитини негативну реакцію. Будь-який хороший дитячий лікар стоматолог це чудово знає.

Тому важливе побажання батькам, які опікуються здоров'ям своїх дітей – познайомте малюка зі стоматологом задовго до виникнення у нього зубного болю. Не забувайте, що сучасна дитяча стоматологія допоможе зберегти здоров'я зубів та красу посмішки вашої дитини з раннього віку.

Правила догляду за зубами дітей від Світлани Андріївни Новик, дитячий стоматолог у м. Київ

 1. Після появи зубок чистити їх необхідно 2 рази на день із 1 року.
 2. Підбирайте пасту згідно віку дитини
 3. Чистіть зуби рухами, що вимітають, від ясен вгору.
 4. Обов'язково, коли дитина сама чистить зуби, перевіряйте їх.
 5. Особливу увагу приділяйте гігієні ротової порожнини дитини, окрема ложка, вилка і не облизуйте соску для дитини, це призводить до потрапляння в порожнину рота більш агресивного середовища.
 6. Особливу увагу приділіть харчування дитини, щоб були необхідні елементи - кальцію, фтор, фосфор. Ними багаті риба, фрукти, овочі, молоко, твердий сир, зелений чай.
 7. Оглядайте у дитячого стоматолога 2 рази на рік.
 8. Якщо є карієс на молочних зубах, його варто лікувати, щоб не поширювався на здорові зуби.

Чому важливо лікувати тимчасові зуби?

Необхідно розуміти, що тимчасові (молочні) зуби на відміну від постійних частіше схильні до різних захворювань. Найпоширенішим є карієс, що розвивається практично безсимптомно. Регулярні профілактичні огляди дозволять уникнути ситуації, коли ви наводите дитину полікувати зубик, а її вже потрібно видаляти.

Позиція деяких батьків – «навіщо лікувати молочні зуби, адже вони все одно випадуть, а тут виростуть корінні» неправильна і небезпечна. Причини необхідності своєчасної санації ротової порожнини юних пацієнтів:

 • патологічні процеси в тимчасових зубах охоплюють також постійні, які з'являються вже пошкодженими;
 • передчасна втрата тимчасових зубів спричиняє розвиток неправильного прикусу, трансформування лицьового скелета, виникнення суттєвих проблем із мовою;
 • із втратою молочних зубів у дитини погіршується пережовування їжі і як наслідок – проблеми із травленням.

Перше відвідування дитячого стоматолога

Початковий візит до лікаря-стоматолога доцільний, коли проріжуться перші зуби (вік малюка близько 6 місяців). Таке відвідування особливо важливе для маленьких пацієнтів, які часто користуються пляшечкою (наприклад, при штучному вигодовуванні).

Підвищена увага пояснюється великою ймовірністю появи у них «пляшкового карієсу», що швидко і безболісно розвивається до 8 місяців.

Перше відвідування дитячого стоматолога передбачає:

 • поради лікаря щодо правильного чищення зубів;
 • індивідуальний підбір гігієнічних засобів для догляду за порожниною рота;
 • огляд ротової порожнини, перевірку правильності прикріплення вуздечок губ та язика (за наявності аномалій – корекція тяжів);
 • раннє виявлення карієсу.

Як організувати успіх візиту до дитячого стоматолога?

Для того, щоб відвідування дитячого лікаря стоматолога пройшло благополучно і принесло мінімальний стрес не тільки дитині, а й дорослим, батькам необхідно дотримуватися певних правил:

 • наводити дитину на профілактичні огляди, щоб вона запам'ятала, що відвідування лікаря – це не страшно і не вередував, якщо знадобиться лікувальна допомога;
 • малюки найбільше сприймають казкову або ігрову інформацію (наприклад, про добру зубну фею або супергероя); у такій формі поясніть правила поведінки (сидіти спокійно, рівно, слухати лікаря тощо);
 • ваша розповідь про майбутній візит не повинна містити фраз: "не треба боятися, тобі буде зовсім не боляче", "ти навіть не відчуєш укол - немов комарик вкусив", "це зовсім не страшно - лікар швидко видалить зубик спеціальними щипцями"; дитина лише на рівні підсвідомості негативно реагує слова «боляче», «укол» тощо. буд., отже страх лише посилиться;
 • основна мета підготовки – вселити у дитину усвідомлення важливості відвідування стоматолога: зберегти зубки здоровими та красивими.

Зі свого боку, доброзичливі лікарі Giorno Dentale, які добре знайомі з дитячою психологією, обов'язково встановлять дружні стосунки з вашою дитиною, усунуть її ймовірні страхи.

Дитяча стоматологія у Києві - наші послуги

Дитяча стоматологія є одним з основних напрямків у мережі клінік Giorno Dentale. Всі процедури в дитячих відділеннях Giorno Dentale проводяться відповідно до найновіших методик лікування, з використанням безпечних витратних матеріалів та інноваційного обладнання. Завітайте до однієї з наших клінік дитячої стоматології Києва на Оболоні, де зможете отримати наступні стоматологічні послуги для маленьких пацієнтів:

 • лікувальні маніпуляції профілактики карієсу – запечатування фісур;
 • виправлення патологій прикусу;
 • терапевтичне лікування (карієс, пульпіт молочних та корінних зубів);
 • видалення постійних та молочних зубів;
 • рекомендації щодо гігієни порожнини рота.

 

☎️ Для запису на безкоштовну консультацію — телефонуйте (067) 522 41 41

 

Прайс

Весь прайс
 • Консультація дитячого стоматолога

  Акція
  290 грн. 0 грн.
  Записатися на прийом
 • Адаптаційний візит

  300 грн.
  Записатися на прийом
 • Пломба

  800-1200 грн.
  Записатися на прийом
 • Видалення молочного зуба 1 тип

  480 грн.
  Записатися на прийом
 • Видалення молочного зуба 2 тип

  850 грн.
  Записатися на прийом
 • Видалення молочного зуба 3 тип

  1300 грн.
  Записатися на прийом
 • Чистка пастою (KERR) та полірування

  450 грн.
  Записатися на прийом
 • Фторування Bifluoride 1 зуб

  Акція
  180 грн. 150 грн.
  Записатися на прийом
 • Фторування зубів Paro Amin 1 щелепа

  Акція
  800 грн. 700 грн.
  Записатися на прийом
 • Коронка металева дитяча (встановлення)

  920 грн.
  Записатися на прийом

Інші категорії послуг

Online консультація

Терапевтичні послуги

Профілактика

Діагностика

Відбілювання

Видалення зубів

Імплантація зубів

Протезування зубів

Відновлення зубів

Ортодонтія

Гнатологія

Пародонтолог

Лікування зубів уві сні

Лікування під мікроскопом

Медичний центр Giorno